Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mivan a windows updatel?

Mivan a windows updatel?

Figyelt kérdés
Feltette 3 frissítést sikeresen de megint megjelenik a frissítés ikonja ugyanazzal a 3-al miez?? mikor javítsák ki?

2012. máj. 22. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma nekem háromszor játszotta el ezt, persze a Windows XP-re csak egyszer három plusz hét került. Automatikus frissitéssel lehetett gond, az első kettőbe talán hiba csúszott.
2012. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
microsoft fix itt megoldta
2012. máj. 23. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, aztán amikor ki akartam kapcsolni tegnap este, megint jelezte, negyedszer! Úgy állítottam be ezek után az Automatikus frissitést, hogy letöltheti ugyan, de majd én telepítem. Aztán kiderült, hogy a Vezérlőpult/Biztonsági központban sárgára váltott kékről az Automatikus frissités! Valami megpróbálta kikapcsolni, de nem járt sikerrel, csak megzavarta. Kegyetlenül fagyott a Chrome egy weboldallal. Ess5 kivédte, nem jutott be, de rootkit vagy trójai lehetett.
2012. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetnek sok a false riasztása
2012. máj. 24. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Eset úgy volt beállítva, hogy jelezze a frissitéseket, de már letiltottam. Az Automatikus frissitéssel van gond, vagyis a Microsoft Windows Update a hunyó.
2012. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NO COMMENT!


Itt a válasz Microsoftéktól:

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett a Microsoft Ügyfélszolgálatával!

Tárgy: .NET keretrendszer

A hibás frissítéseket a Microsoft május 22-én javította, amennyiben a rendszer nem kínálja fel azokat a rendszer naprakész.

2012. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
FAXA!!!!
2012. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!