Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudok se másolni se...

Sqa111 kérdése:

Nem tudok se másolni se installálni a C meghajtóra, csak csökkentett módban! Vírus lenne?

Figyelt kérdés
Semmilyen programot nem tudok feltelepíteni, mindig különféle hibákkal leállnak már az elején, file-okat se tudok rá másolni. De amúgy ezt leszámítva megy minden. Próbáltam formázni, de egy újraindítás múlva ugyanaz van. Meg van particionálva a hdd, a d-t nem formáztam mert van rajta egy rakás cucc, ez a legvégső megoldás lenne. Vírusírtók nem látnak semmit, Nod32, Avast, Kaspersky, Malware egyik se látja, természetesen mindegyik frissítve van/volt.

2012. máj. 24. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy egyszerre csak EGY vírusirtó fut a gépeden. Ha több , akkor ettől IS lehet a gondod.
2012. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiba kod van ? vagy csak azt írja hogy nem olvasható?
2012. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha le vannak állítva a vírusírtók, csak mondjuk a nod megy, akkor is ez van, de amikor a wint felraktam, akkor csak az avastot raktam fel és egyből ez lett. Azért raktam fel már többet, hogy hátha az egyik megtalálja.

Hibakód installoknál 2755 legtöbbször, de ha pl TC-vel másolok valamit a c-re bárhova, akkor "acces denied" adminként is

2012. máj. 24. 10:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ez egy notebook. Kiszedtem belőle a hdd-t, átraktam egy másik notimba, amelyikbe kettőt is lehet tenni, lefuttattam egy kaspersky-t: semmi. Azóta már azon a gépen se lehet telepíteni :D
2012. máj. 24. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy virusírtó, egy kémprogram irtó, egy tűzfal. Ha ennél több van, akkor egymást is blokkolják, letiltják. Válassz ki egyet, a többit töröld, aztán futtasd le a Ccelanert.
2012. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!