Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám Acer notebook-ró...

Hogyan tudnám Acer notebook-ról "lementeni" a windows vista-t?

Figyelt kérdés
Cd-dvd nélkül vettem, gyakorlatilag a gépet amint bekapcsoltam a windows telepítő fogadott. A biztonság kedvéért ki szeretném írni dvd-re is a win-t, de nem találom sehol. A bolt szerint így kell eljárni: [link] de ez nem éppen az amire én gondolok..
2009. jún. 30. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdésed szerint a Vista a merevlemezen van!Keresd meg a mappáját, majd írd ki CD-re!

2009. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván valahol a merevlemezen van, de sehol sem találom. Nem igazán értek hozzá, de ha megadnátok egy fájl nevet ami ehhez kapcsolódik (pl win install) akkor egy egyszerű kereséssel rájönnék, hogy merre találom a szükséges fájlokat.
2009. júl. 1. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A laptopon valószínűleg előtelepített oprendszer van. Ez azt jelenti, hogy elkezdték a telepítést egy dvd-ről, majd amikor a telepítéshez már nem kell a dvd, akkor a gépet elcsomagolták, hogy majd az első bekapcsoláskor folytatódjon a telepítés, így személyre tudod szabni az alapbeállításokat és Te tudod beírni a termékkulcsot is.


Az ilyen telepítés nem menthető le, viszont elvileg kapnodd kellett a géphez olyan lemezt, amin rajta van a Vista a későbbi problémák elhárításához. Ha nincs lemez, akkor a Vista sem jogtiszta, és ha így van, akkor egyszerűbb másoltatni valakivel Vista dvd-t.

2009. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!