Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus törlése avasttal?

Vírus törlése avasttal?

Figyelt kérdés
Avastot használok...letöltöttem valami torrentet, majd ezt nemtudtam se mozgatni se másolni se törölni.. aztírja, hogy nemlehet törölni az elemet(videó mp4) mert az 1 másik ember vagy program használja és zárjam be. De semmi sem használhatja ezért gondolom vírus. Segítség!

2012. máj. 30. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy vírus.Háttérben futó program használja azért nem lehet törölni.Jobb klikk az elemre és az avast ikon-keresésre klikk,ellenőrzi hogy vírusos e.Általában a torrent szokta fogni.
2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fut még az utorrent valószínűleg, és az használja. Szeret bezárás után is úgy maradni, lődd ki feladatkezelőben.
2012. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nemfut

és lassabb lett a gép azóta..esetleg meglehet nézni valahogy hogy mi használja?

2012. máj. 31. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Katt az avastra-számítógép átvizsgálása-rendszertöltéskori vizsgálat-ütemezés majd indítsd ujjra a gépet.

Ha ekkor sem talál semmit akkor nem vírus.

2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megcsináltam minden szart...amit lehet avasttal..kikapcsoltam minden progit ami még elméletben se használhatná a videót de ígysem tudtam letörölni...majd total comander 2 mp alatt letörölte-.-"
2012. jún. 2. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Csökkentett módba szinte akármit le tudsz törölni, indítsd el a gépet csökkentett módba és zúzd le, én így csináltam egyszer a vírusírtót, mert az Istennek se tudtam volna leszedni a mappáját! Ja de a rendszerfájlokkal vigyázz mert így azokat is ki tudod szedni, és ha letörlöd az egyik indító rendszerfájlt például, akkor nem biztos, hogy bebootol, bár a legtöbb rendszerfájl rejtve van!
2012. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!