Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb internet...

Dunlop u.s.a kérdése:

Melyik a legjobb internet security? Olyan érdekelne ami megbízható de nem veszi igénybe nagyon a gépet!

Figyelt kérdés
előre is köszönöm.

2012. máj. 31. 15:47
1 2
 1/15 teszla ***** válasza:
hmmm vírus kergetőre gondolsz? akkor a Malwarebytes Anti-Malware jó választás nem fogja gépet,és könnyü kezelni
2012. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, és vásárlás vagy crackelés nélkül pedig nincs valós idejű védelme, és mint a nevéből is látható, ez csak Malware-t, Adware-t és egyéb Ware-t fog meg, van úgy, hogy trójaikat, JS vírusokat nem. A Panda Cloud elvileg nagyon kicsit fog csak, de láttam egy tesztet 0day vírusokkal, 10-ből csak 2-t kapott el, ami kicsit felidegelő.

Én az ESET Smart Security-t használom, tejlesen meg vagyok vele elégedve. Kódom is van hozzá, és tudok is szolgálni vele számodra is.

Hogyha esetleg a kevesebb védelem is elég, kipróbálhatod a NOD32-t.

NOD32 letöltési link: [link]

Smart Security letöltési link: [link]

A Smart Security nem csak vírusvédelmet és kémprogramvédelmet tartalmaz, hanem tűzfalat és levélszemét-szűrőt is. (Bár ezeket ki lehet kapcsolni, ha biztos vagy benne, hogy nem szeretnéd ezeket használni, akkor a NOD32 ideális megoldás lehet.)

2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

NOD32 viszont szétkajálja a memóriát, nekem a játékok betöltési idejét 2x-ezte kb. Avira nem eszi annyira a gépet, ahogy érzékeltem. Minden víruskereső megbukik valamelyik teszten, ilyen ez, tökéletes nem igen van.

Tegyél egy Ubuntut is a win mellé, netezz azzal, arra egy tűzfal kell csak, alig fertőzi valami, egy átlag weblapon olyan vírussal nem igen találkozol.

2012. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 teszla ***** válasza:

azt meg honnan veszed hogy nemfogja meg a Trójait????

pedig igen....: [link]

2012. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Én az AVG Internet Security-t tudom ajánlani. Víruskereső és a vírust megállítja mielőtt még behatolna a rendszerbe. Ha nem állítja meg, kinyírja. Meg lehet adni a szolgáltatásait, tehát ha okosan állítod be, nem fog zavarni. Szükség esetén be lehet állítani, hogy mely programokat (pl. játékokat) ne ellenőrizze, így a játékok futtatása nem jelenthet gondod. Ha netántán mégis gond adódna, könnyen kikapcsolható.. Bizonyos részeit is ki lehet kapcsolni, így pl. a netes védelmet meghagyhatod, de nem rágódik a gépen lévő dolgokkal. Márameddig vissza nem kapcsolod.


Jó gépen gyors, egyszerű, könnyen kezelhető.


Elvileg fizetős. Természetesen adok hozzá kódot ingyen (licenszelt 2018-ig). Nem kell miatta aggódnod, nem rágódnak rajta a rendőrök, mivel kereskedelmi forgalomba (remélhetőleg :) ) nem hozod, magánfelhasználást folyatatsz vele, sokan teszik így. Tapasztalt vagyok ebben, nem gagyogok itt össze vissza minden féle m*rhaságot :).


Ha mégse lenne jó, írj privátba. Köszi!


Ja és ha bírja a géped. Az AVG különösen jól kombinálható az IObit Advanced System Care (rövidítve ASC, rendszerkarbantartó, optimalizáló szofter) amivel gyorsíthatod a játékot (nagyobb teljesítmény) emellett a géped is. Kijavítja a rendszerhibákat, a rendszer összeomlását megakadályozza (majdnem mindig).


IObit Malware Fighter. Behatoló kártékony programokat (trójaiakat, spywareket-kémprogram-) akadályoz meg.


IObit Security 360. Vírusírtóval kombinálható kártékony vírusokat, programokat eltávolító szofter. Szakértők ajánlásával.


Végül elmondanám, hogy licenszkulcsot -ha kéred- bármelyikhez mellékelek, letöltési linket megadom. Mindegyik kikapcsolható és ha úgy tartja kedved, néha-néha előveheted őket egy kis ellenőrzésre. Nem árt, fő a biztonság.


Köszi, hogy elolvastad ezt a kis "katalógust", várom a visszajelzésedet! További szép estét! :)

2012. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokért :)
2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat úgy döntöttem hogy avg vírusírtót teszk fel a gépre! kérhetnék linket ahol találok termékkulcsot?
2012. máj. 31. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Esetleg a Comodo csomagját lehet kipróbálni.

Bááár valamennyit eszik, de nagyon jó a tűzfala és elfogadható a vírusirtója is.

Ráadásul ad sandboxot és még 1-2 kispluszt.

Ráadásul magyar nyelven is elérhető és teljesen ingyenes.

2012. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valódi licenszkódos Eset Smart Security5. Eddig ez a legjobb, csakhogy hamis kóddal egyetlen "Eset-Nod" se ér semmit, de nincs is köze a gyártó termékéhez, hamis szerverről frissiti magát. Már ha egyáltalán megteszi.
2012. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Itt van az AVG kódja: 8MEH-RR6GC-KLJJD-S7DBA-NU862-EEMBR


Szólj ha működik, ha nem, akkor is, adok másikat.

2012. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!