Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megnézni a számítóg...

Rickk kérdése:

Hogy tudom megnézni a számítógépen lévő programok közül van-e vírusirtó és keylogger? Nálunk a gépen minden titkos, még a lomtár is mindig üres, ha egy perce töröltem valamit akkor is.

Figyelt kérdés
A start menű Minden programját megnéztem és ott nem látok semmit! Kerestem rejtett fájlokat, ott se láttam semmit, folyamatokban sem láttam semmit, de biztos, hogy van vírusirtó, ha keylogger nincs is! Bármilyen választ szívesen fogadok!
2012. jún. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
HijackThis nevű progit javaslom.
2012. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel kiirtom vagy csak kiderítem van-e virusirtó, nem akarok törölgetni csak, úgy mivel nem értek hozzá!
2012. jún. 1. 13:11
 3/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Is-Is.


Kideritheted, de ki is kapcsolhatod azt, hogy ne induljon el bizonyos program (Virusirtó, Keylogger)


Üdv.

2012. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak megnézni szeretném, azt, hogy kell?
2012. jún. 1. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
na várjál, te most ki akarod írtani a vírus irtót, és akarod hogy maradjon egy keylogger? ennek pont fordítva kéne lennie
2012. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Elinditod a Hijack-ot, Az első inditásnál feljön egy ablak arra OK gomb.


Majd "SCAN" gomb


Ha elkészült, akkor "SAVE LOG" gomb, lemented a gépeden a logot valahová.


Majd feltöltöd ide : [link]


- Aztán a Piros "X"-hez tartozó bejegyzéseket átnézed.

- Sokat Googlizol és az egyes DLL, EXE programok nevévél. és amelyikre tutira irja a googli, hogy az VIRUS vagy Keylogger, azt feltöltöd ide : [link]


Sok sikert.

Üdv

2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
adok egy egyszerűbb megoldást: Kaspersky
2012. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!