Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok ajánlani valami jobb...

Intrepid kérdése:

Tudtok ajánlani valami jobb vírusvédelmet ingyen? Most Avast-7 free van a gépemen, nem lassítja le, és még nem szedtem össze vírust.

Figyelt kérdés
Elég egyszerű a vas, AMD3400, XP, szerintetek változtassak? Ha összeszedek vírust, kit érdekel, újratelepítem az egész ***rt és kész.
2012. jún. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Legegyszerűbb egy Linux a régi gépekre!Nem is kell vírusirtó.(LINUX MINT 9 XFCE)

Még a gondolatáról is leszoksz, hogy vírus!

2012. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Én is inkább linuxot tennék rá.

[link]


Avast az jó nagyon!

De nekem tetszik még az ESET és az MSE is.

2012. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ingyenesen akarsz a gépre vírusvédelmet, jobbat nem fogsz találni. Még mindig ez éri meg a legjobban, mert, ha nem eredeti a windowsod, MSE alatt bármikor lebukhat, ha eredeti, az MSE akkor sem ad annyira széles körű védelmet, mint akár egy ingyenes Avast, és jóval kevesebb a macera, mint egy ESET-nél, ami egyrészt bármikor lebukhat, ha pedig legálisan akarod használni - pl újságkóddal -, akkor is jóval több a macera vele. A többi hasonlóképp, mindnek van valami hibája. Tudom, mert nem kis ideig próbáltam más alternatívát keresni, azóta is Avast ragadt a gépemen. Felteszem, Linux nálad sem játszik, ezért az első két válasz értelmetlen...
2012. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Comodo internet security erős adatbázisa van heurisztikákat magasra téve jó védelmet ad és ingyenes linkje: [link]



Features nél alúl van mennyire foglalja a gépet és melette sárga download gombal tudod letölteni.

Ingyenes,Magyar nyelvel is telepíthető,Erős védelmet ad. Mint ahogy features-nél is látható gépet nem lassítja.

2012. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha van egy kis eszed, nme hallgats az előttem szólóra: bármit, csak Comodo-t ne. A vírusirtója ratyi, max a tűzfala jó, de az meg olyan szinten lassít, hogy inkább legmondasz pár extra fícsörről egy használható program érdekében... Tapasztalatból beszélek, nem csak a magaméból.
2012. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisvuk29 ***** válasza:

Én az AVG-t javaslom.Van ingyenes és fizetős is.Én az ingyenest használom és nekem tetszik.Megfog mindent főleg a trójaiakat(Nekem sokat fogott)és az újabb már a netet is vizsgálja.

Válaszd ki melyik kell.A kisebbeket csak XP-re ajánlom. [link]

2012. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!