Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7 van a gépemen, de nem...

Rickk kérdése:

Win7 van a gépemen, de nem működött amit letöltöttem GreenWay keylogger?

Figyelt kérdés
folyton Hocker leállt írta, gondolom azért, mert lehet nem eredeti a win7, így hát töröltem. Tudtok ajánlani nekem, ha lehet magyart, olyat ami rejtett és lehetőleg e-mailben küldi. GrennWay tök jó lenne, de hát nem megy! Hiába keresek gogliban, így nem találok! Nem vagyok egy zseni, azt tudom, hogy Microsoft Security Essentials van a gépen és van rendszergazda jelszó is, amit persze nem tudok (bár nem is kért vagy jelzett egyik se, de a GreenWay nem működött) Ha esetleg van tipp, megköszönném!
2012. jún. 4. 11:11
 1/2 anonim válasza:

Ne szórakozz keyloggerrel, egyrészt mert illegális (ha használod) másrészt a keyloggerek 90%-a keylogger vírus.

Inkább kezdj el izgulni hogy is irtod ki.

2012. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ardamax Keylogger 4.0.2 csak ajánlani tudom. [link]
2013. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!