Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek melyik a legbizton...

Szerintetek melyik a legbiztonságosabb böngésző és melyik a legjobb vírusírtó? (Minél több választ várok)

Figyelt kérdés

Eléggé sokat olvasgattam erről a témáról de mindenhol mást írnak,így nem tudok dönteni hogy melyiket is használjam.De talán megkönnyítené a döntésemet ha leírnátok a véleményeiteket,tapasztalataitokat


Internet Explorer 8-at használok,tervezem a Win 7 beszerzését így le tudom tölteni a legfrissebb verziójú böngészőt(Számítok arra hogy sokan lehülyéznek amiért ezt a böngészőt használom,dehát a többi sem tűnik jobbnak az olvasottak szerint,mert más böngészők is kaptak komoly kritikákat és komoly biztonsági réseik is voltak már amiket sokáig nem javítottak ki)


Vírusírtóm: Norton Internet Security.Eléggé komoly vírusírtónak tűnik,sokkal komolyabb mint például a nod32


2012. jún. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Böngészőnek: Chrome vagy Firefox, esetleg ha a biztonság kell, akkor Comodo Dragon! Ez is Chrome alapú, de kicsit felokosított.


Gép védelmére pedig: Comodo Internet Security!

Ingyenes, van benne egy nagyon jó tűzfal és a vírusirtója is korrekt. Ha nem nyitsz meg mindent gondolkodás nélkül, akkor tökéletes megoldás. (Évek óta használom több gépen, több embernek is feltettem és még senki nem kapott be egy darab vírust sem.)

2012. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Operát használok vagy 6-7 éve, eddig nem volt vele baj. De a biztonság tulajdonképpen nem a böngészőtől függ, hanem attól, milyen oldalakt látogatsz meg - ha állandóan a spam mappát nyitogatod és minden csatolmányt letöltessz, akkor tökmindegy milyen biztonságos egy böngésző. A phising elől is csak a beépített szűrők tudnak megmenteni, az meg minden programban elég hamar frissített. Vírusírtók között meg már nincs akkora különbség, egy jó tűzfal mellé a Norton tökéletes.
2012. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze ha ész nélkül nyitogatja meg valaki az oldalakat akkor ne csodálkozzon hogy kap valamilyen vírust


Itt a probléma az hogy a böngészőkön szokott lenni biztosnági rés.(Nincs olyan böngésző,amelyiken ne lenne)Úgyhogy a különféle támadások ki tudják ezt használni és bejutni a rendszerbe.Tehát nekem olyan böngésző kéne amelyiken a legkevesebb biztonsági rés szokott lenni,de a statisztikák szerint ez minden évben változik...Ezért is nehéz dönteni


Ha a Norton licenszem lejár akkor kipróbálom a Comodo vírusírtót.Használtam már az Operát,nagyon profi,nem tudom hogy biztonságilag jobb e az IE-nél vagy a Firefoxnál de másban haza vágja mindkettőt.Csak egy dolog nem tetszett benne.A címsornál nem tudom kiválasztani az előzőleg nézett weboldalakat(legújjabb verzió) mint például az IE-nél,kerestem a megfelelő beállítást erre a célra de nem találtam pedig biztosan be lehet állítani ezt valahol


Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz

2012. jún. 7. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért biztonsági szempontból az IE-nél kb az összes létező jobb. :)
2012. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
firefoxot használok ezer éve, vírusirtó szempontjából én kasperskyt javaslok, 8 éve használom, 2011 év vírusirtója díj, felesleges is tovább magyaráznom
2012. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én avira free+comodo tűzfalat használok Win7-re. Így biztonság is van, és a teljesítmény is megmarad. De a legjobb biztonsági rendszer a józan ész!
2012. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És Opera böngészőt. Ez lemaradt.
2012. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Érdekes hogy a Nod32-őt eddig senki nem mondta.Úgy látszik az a vírusírtó tényleg gagyi lehet akkot

2012. jún. 7. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
a nod32 még minősítést se kapott a mostani avtesten :D:D csak ezt nem teszik ki a weboldalra, sok hűhó semmiért, pedig 12K 1 évre de a felét se éri.
2012. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!