Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Többször feltörték a dolgaimat...

Többször feltörték a dolgaimat, azonban most megvan az IP cím is, mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Már kikerestem, hogy milyen városból származik és milyen internetszolgáltatóban van, de nekem ennél több kellene. Ha elmegyek a rendőrségre, de nem szeretnék feljelentést tenni, akkor tudnak segíteni nekem?

2012. jún. 19. 12:39
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
100%
Nem, a rendőrség nem segít ha nem teszel feljelentést. Ráadásul az hogy te mondasz egy IP-címet számukra semmit nem bizonyít. De ha annyira értesz hozzá, hogy az IP-címét meg tudtad szerezni, annak aki betört hozzád, akkor a francért nem telepítesz valami normális tűzfalat?
2012. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2012. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most kaptál volna 500 dolcsit, ha Comodo lenne a gépeden. :D
2012. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy tudtad meg az IP címet?
2012. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a gmail-nél van egy ilyen funkció, hogy vissza lehet nézni az előző 10 belépést, és odaírja mindegyikhez az IP címet. Amikor gyanús volt, hogy illetéktelen belépés történt, akkor gyorsan megnéztem.
2012. jún. 19. 13:01
 6/13 tetro ***** válasza:
És te ugye véletlenül se léptél be máshonnan, és nem is használsz dinamikus ip-t, és nem is lehet hogy más gépen bejelentkezve maradtál? Csak mert a gmailt feltörni az azért nem olyan mint venni egy mignont az abc-ben.
2012. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire fel ez a támadó stílus, de biztos vagyok benne, hogy az nem én voltam, a gmail nekem MINDIG ugyanazt az IP címet írja ki, amikor bejelentkezek. Legalábbis az elmúlt hónapokban mindig ugyanazt írta ki... Felkeltem, megpróbáltam belépni, és nem sikerült, kiírta h a jelszavamat ÉN változtattam meg x órája. Ilyet NEM csináltam. Remélem, most már érthető a gyanúm.
2012. jún. 19. 13:10
 8/13 tetro ***** válasza:
Nem támadó stílus, hanem kétkedő. A gmailt nem nagyon lehet feltörni. Ha valóban behatolás történt, akkor simán ellopták a kódodat. Vagy beléptél valahol ahol nem kellett volna, vagy a gépedről nyúlta le valaki a kódot.
2012. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet, nem vagyok benne biztos, mi történt. Csak annyit tudok, hogy szeretnék valamiféle kézzelfogható bizonyítékot arra, hogy ki volt az, mert van egy sejtésem, és szeretném megkérni az illetőt, hogy hagyjon végre békén...
2012. jún. 19. 13:15
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!