Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem! Csak csökkent...

Vírusos a gépem! Csak csökkentett módban működik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Windows 7-es gépemen az egyik vírusirtó 38 vírust jelzett, nem tudtam hogyan töröljem mivel ez fizetős, aztán letöltöttük az ESET SMART SECURITY programot ami 9 vírust jelzett aztán a tesóm letöltött egy másikat is az Avast! Internet Security-t azon meg amikor elindítottuk a vizsgálatot 3% után le-lefagyott a gép :P Amikor meg már most beindítom a gépet (és nem csökkentett módban használom) normál módban akkor ilyen feketeség jön elő és csak a kurzor látszik, amit ugyanúgy tudok mozgatni. Mit tudtok erre mondani? (lécci ne nehezen érthető válaszokat adjatok mert csak 13 vagyok a tesóm pedig 19 mindkettőnk mondjuk jól tud gépet kezelni) Megtudjuk ezt mi is csinálni vagy ehhez már elkell vinni egy olyan emberhez akinek ez a foglalkozása?? Várom a gyors válaszokat!!

2012. jún. 23. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
csökkentett módban katt az avastra-számítógép átvizsgálása-rendszertöltéskori vizsgálat-ütemezés majd indítsd ujjra a gépet.
2012. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óó, nagyon köszi! ^^ Remélem menni fog! ;)
2012. jún. 23. 09:17
 3/7 A kérdező kommentje:
:( nem jó! Újraindításkor : üdvözöljük! aztán folyamatos feketeség és csak az egér látszik .. :P
2012. jún. 23. 10:06
 4/7 anonim válasza:
Telepicsed ujra
2012. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is valami elcsesződött, és csökkentettbe lépett be, és csak az újratelepítés segített.
2012. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még csak addig jutott, hogy a Google keresője egyetlen böngészőben se futott (csak a www.ok.hu), az IE8 sehogy, már vettem elő a telepítőt. Nem kell megvárni, amíg ennyire tönkrevágja a vírus (nálam a Morph féreg).
2012. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összeakadt a KÉT vírusirtó és lebénult a Windows. Nincs más megoldás: újra kell telepiteni.
2012. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!