Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows xp gépemen túl hosszú...

Papillon.0 kérdése:

Windows xp gépemen túl hosszú a jelszó ezért nen tudok belépni. Ez lehetséges? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval beállítottam a gépemen a rendszergazdának és a saját fiókomnak is egy jelszót, mindkettő 14 karakteres, amikor viszont újra bekapcsoltam nem fogadta el a jelszót, pedig biztosan a helyes jelszót írtam be legalább 100x és más variációkat is próbáltam de nem működött, aztán megfigyeltem, hogy 11 karakter után nem enged több karaktert beírni. Ez lehetséges egyáltalán? Mit lehet vele kezdeni? Előre köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 26. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, csak nem lehet többet beállítani ha utána nem tudod beírni.

Tartsd lenyomva a shift billentyűt és nyomj ALT-ot. Lehet véletlenül átváltottad a nyelvet.

2012. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez a probléma, kipróbáltam, de így sem működött. Amikor beállítottam a jelszót akkor utána még be tudtam lépni a képernyőkímélő után a jelszóval, de most egyszerűen nem megy és 11 karakternél nem tudok többet beírni, de amíg nem indítottam újra a gépem addig még be tudtam írni 14 karaktert!
2012. jún. 26. 09:33
 3/3 legly ***** válasza:
próbálj meg csökkentet módba belépni, majd töröld a jelszót s indítsd újra a rendszert normál módban
2012. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!