Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha véletlenül elmentettem a...

Ha véletlenül elmentettem a Firefox-szal egy jelszót, akkor tarthatok tőle, hogy a gép tulajdonosa hozzáférhet? Már töröltem, de megmaradhat valahogy? (LENT)

Figyelt kérdés

Esetleg adatvisszaállítással valahogy?


A firefox-ban megtaláltam, hogy hova mentette, sőt még ki is írta, hogy pl. a484fk42l, nem is csak csillagozva.


Kitöröltem, de a fájl ami tárolta, visszaállító programmal visszahozható?


Köszi!



2012. jún. 26. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A tároló fájl nem törlődött, így nincs mit visszaállítani. Ne úgy képzeld el, mint egy jegyzettömböt, hogy aki azt megnyitja, mindent lát. A fájl maga titkosítva van, és csak a böngészőn keresztül férsz hozzá. Ha törölted a megjegyzett jelszót, azt más már nem éri el (alapesetben, mert ha előtte valaki kimentette egy segédprogrammal, akkor nála megvan).
2012. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi


tehát akkor ez 100%?

2012. jún. 26. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretné megnézheti.

Hacsak nem hacker vagy profi informatikus a gép tulajdonosa, arra se jön rá, hogy használtad a Firefoxot. Vagy egyáltalán a gépet.

2012. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem biztos? :(


De az esély inkább csak matematika, nem?

2012. aug. 22. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Matematikai, ha azt nézed hogy semmi sem 100%, mert előfordulhatnak kivételek.


Egy átlagfelhasználó nem fér hozzá, ha nem is volt ott melletted akkor lehet eszébe sem jut hogy elmentetted a jelszót, így nem is keresné. Ha keresi is, rájön hogy ez nem csak annyiból áll hogy megnyit egy fájlt.

2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!