Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » VirusBuster Internet Security...

VirusBuster Internet Security vagy Avira Internet Security a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A két termék között gondolkodok, csak egy bajjal az avira-hoz van kulcsom,de a virusbuster meg olyan vírusokat észlel amit sokszor megkap a gépem.

De szerintetek melyik a jobb a német gyártású avira vagy a magyar virusbuster? Én avira-t használok most eddig minden rendben van,de a ti véleményetekre is kiváncsi lennék.

Illetve kinek mi vált be?



2012. jún. 26. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az Avira de ezek közül egyik se haj de jó vírusirtó.
2012. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted melyik olyan jó vírusirtó amúgy teszteket is néztem és azért jutottam avira-nál tesztek: 2011-es: [link]

2012 junius: [link]

nem akarom az összeset belinkelni de a [link] honlapon sok teszt található szóval onnan nésztem illetve youtube languy99-tesztjeit.

2012. jún. 27. 10:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az F-Secure-t vagy a Kaspersky-t ajánlom. Én az utóbbit használom és bevált nálam.
2012. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg maradok avira-nál mivel f-secure-hoz egy árva kulcsot sem lelek ezért avira-ban most reménykedek,hogy jó lesz. Kaspersky várom,hogy kiadják a 2013 as verziót és akkor majd felrakom de addig is avira internet security 2012 marad.
2012. jún. 27. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:

avira...és haj de nem olyan jó? basszus...ingyenes között is legjobb,többet megfog mint a nod és avast összesen :) ráadásul nem egy erőforrászabáló...évek óta ez a legjobb kombóm: avira is+comodo firewall :)))


Yuki

2012. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező jómagam is tesztelem virusokat,av-comparativest én is gyakorta nézem,rágom át,de nézd meg itt is az avira hol van ;)


Yuki

2012. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
[link] link lemaradt:)
2012. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó helyen van én languy99 tesztjeit szoktam youtube-n nézni és megmondom legjobb az avira suliba is ezt ajánlottam az infótanárnak ő felrakott egy ingyenes verziót és azóta sincs semmi baj a gépekkel.

Avira internet security marad szerintem előnyei szerintem nem eszi a ramot elég erős gyakori akár 2-3 óránkénti frissítés,webvédelem ha jól be van állítva avira free és comodo tűzfal is produkálhat szép eredményt nod32 ne is beszéljek róla mert káromkodnék egy 5 percest szlovákiai instabill szutyok vírust akkor észleli mikor megnyitom pff ez ép olyan sütni akarok van gáz stb csak gyufa nincs és se gyújtó se... Avira-nál maradok mellé rakok fel egy malwarebytes (Pro)-t és elég jó lesz szerintem,de további válaszokat várom.

2012. jún. 27. 20:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit hozzárakok mikor nem csinálok semmit a gépen csak töltök akkor is 17% ramom megy a 8gb-ból és win7 home premium 64 BIT-esem van szóval eddig jó. Régen is ezt használtam bevált laptopomon volt régen és védett ahogy kellett 512mb ramos volt a noti de semmi lassúságot nem éreztem avira Is használatával,mint ahogy most is. Eddig ez ami jól véd és normális tőle a gép 44-48 mp alatt beindul a rendszer hozzáteszem egy 500gb-os HDD van csak benne, és i5 ös processzor.
2012. jún. 27. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Bullguard Internet Security: tudom ajánlani!
2012. jún. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!