Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet eltüntetni, vagy...

Hogy lehet eltüntetni, vagy törölni a facebook által generált név@facebook.com végződésű e-mail címet, és visszaállítani az enyémet?

Figyelt kérdés
Mint mindenki hallott róla,a facebook megváltoztatta mindenki e mailcímét. a felhasználónévhez tett egy e-mail címet. ezt akarom eltüntetni,vagy megváltoztatni.
2012. júl. 1. 12:23
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele. A fészbuk csak megpróbálja "bekebelezni" az e-mail szolgáltatást globálisan ... Az E-mail címed ugyanúgy a régi, ugyanúgy működik, ugyanúgy azzal léphetsz be. csak kaptál a fiókod mellé egy gratis (ingyenes) mailcímet, amire külső levelezőprogramból is lehet üzenetet küldeni, és azt neked a fészbukon az üzenetek közt fogja megjeleníteni. Ennyi :)
2012. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adatlap szerkesztése / Elérhetőségek / E-mail címek
2012. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem csak azért zavar,mert ha kapok egy e mail címet,akkor ahoz a jelszót is adják meg nekem. :) de ennek nem tudom a jelszót. meg én nem is akarok részt venni a fészbuk e mail bekebelező hadműveletében. ha nem lhet megcsinálni,akkor törlöm magam inkább.szóval? :)
2012. júl. 2. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az *@facebook.com címre küldött e-mailek a chat üzenetek között jelennek meg, minden egy helyen. Ezáltal nem kell hozzá külön jelszó. Ha a fenti válaszomból (12:54) nem találod meg azt ami neked kell, akkor... keresgélj tovább. A *@faceboook.com e-mail címet elrejted, a másikat megjeleníted az adatlapodon, ennyi amit tehetsz.
2012. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval nincs más lehetőség.... csak az a baj,hogy nem enged mást beállítani,csak a fészbukosat. felhasználónévként írja. :( mindegy. szerintem akkor törlöm magam. köszi!
2012. júl. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!