Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért csinálja ezt a Windows...

Miért csinálja ezt a Windows xp-m?

Figyelt kérdés

A gépem szokott olyat csinálni, hogy csak úgy összeomlik a semmiből a Windows (xp), és ilyenkor eltűnik rengeteg betű(pl: Start gomb, Facebookon összevissza mennek a betűk,az asztalon van olyan betű ami esetleg fekete lesz, van olyan aminek csak az ikonja látszik, vagy az se ,stb...)..

Windows Xp, 3,02Ghz, 1gb ram, sp2, Peintum4, 1gb vidikártya :D

Jah és van amikor azt írja, ha rámegyek valamire, hogy nincs elég memória, meg hogy nem talál ilyen ddl -t olyan ddl-t , és nm tom, lehet hogy az avast miatt van mert azt szokta írni hogy az avast lejár nemsokára, és az avast leállt meg ilyesmi :D



2012. júl. 10. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

A Windows nem omlik össze csak úgy a semmitől, csalószínű hogy sok olyan programot telepítettél ami nem jó semmire , például Sweet Im meg hasonlók.

A dll hibákat vírus okozhatja , csak esetleg az hogy különbőző registy pucolókat használtál , az is okozhat ilyen hibát.

2012. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gelazso ***** válasza:

ha nem megy tovább akkor telepísd a windows újra és csak a legszükségesebb programokat telepítsd.


futtass egy-két pc pucoló programot

2012. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tölts le egy Advenced System Care-t, az segít rendbe rakni valamennyire, töröld le a fölösleges programokat (vezérlőpult->programok telepítése és törlése) és hagy az Avastot a fenébe, szedj le egy Microsoft Security Essentials-t


1. progi: [link]

2. progi: [link]

2012. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szar az xp, nálunk is össze vissza omlott, tegyél fel 7-et
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Háát most megfogadom azt a tanácsot hogy törlök minden hülyeséget de az asszem már megvolt, és fölrakom a Spywer Terminatort :D avast télleg szar: D ja meg a gépet nem akarom újratelepíteni:D
2012. júl. 10. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban járnál amúgy, ha azt csinálnád, amit írtam
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de amit írtál, azt ki is próbáltam, de a telepítője hibás :S
2012. júl. 11. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Az furcsa, de mind1, biztos nehéz lett volna rákeresni egy másik telepítőre...
2012. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gábor69 ***** válasza:
A legtöbb XP probléma okozója , ha nincs frissítve . Jól látom ? sp2 ..? Már rég Update sp3-nak kéne lennie ... Ne telepíts Win 7-et , .. gépigényes . A te p4-es gépeden stabilan futna az XP , ha ídőnként frissíted . Én így teszek ... Neked csak tanács ... ahogy gondolod.
2012. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy másik telepítő nem fogok keresni, mert az ilyen programoktól, is kaptam rengeteg vírust, de most fölrakom a sp3-mat:D
2012. júl. 12. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!