Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SECURITY SHIELD! Hogy szabadul...

SECURITY SHIELD! Hogy szabaduljak meg tőle? :D

Figyelt kérdés
Csináltam egy rendszer visszaállítást, de van egy olyan érzésem, hogy ez kevés lesz... :D
2012. júl. 11. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha újrahúzod a rendszert, akkor biztos eltűnik. Amúgy is ez az általános eljárás komolyabb vírusfertőzés esetén.
2012. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak van valami okosság, nem ? :D
2012. júl. 11. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló a lustáknak való megoldást választotta. Töltsd le a Malwarebytes Anti-Malware-t!

[link]


Telepítsd és frissítsd a definíciókat. Hajts végre egy teljes vizsgálatot és bármit is talál a végén, mindent törölj.

2012. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mi garantálja, hogy az mindent kitakarít? A lustaságról annyit, hogy egy komolyabb rendszert újrarakni és mindent rátelepíteni, behangolni kb. két hét. Biztos a lustaság javasolja ezt az 5 perces víruskeresés helyett.
2012. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húú köszike a linket, holnap neki is esek ! Most csináltam egy rendszer visszaállítást, de gondolom ez csak átmeneti megoldás lehet... Majd írok, hogy sikerült ! :)
2012. júl. 11. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

számos gyártó leírta hogyan lehet eltávolítani, a gugli a barátod

2012. júl. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:44 vagyok.

A lustaságot úgy értettem, hogy aki egy vírus esetén a telepítő CD-ért nyúl, az lusta foglalkozni a gépével, kicsit megismerni a vírusokat, eltávolítási módukat. Márpedig, sokkal jobb kisebb kártevőkön kísérletezni, mert ha találkozunk egy sokkal szívósabb rootkittel, lehet hogy az adatmentés nem fog menni, de az eltávolítás igen. Ami meg a "mi garantálja?" kérdést illeti, egy dolog garantált: meg fogunk halni (valamikor)...

2012. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!