Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen jó vírus irtó van...

Milyen jó vírus irtó van sokat használt gépre? -->>

Figyelt kérdés

olyat szeretnék ami nem lassítja a gépet ingyenes és nem kell regisztrálni ?? sokat töltögetek

panda cloud,avast5,norton ? melyik a jobb vagy ha tudtok mondjatok jobbat



2012. júl. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jobb. Én az avast mellet vagyok.
2012. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Microsoft security essentials
2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ majd mind a kettőt ki probálom
2012. júl. 24. 08:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ESET Smart Security-m van (és kód hozzá, ha kell neked is adok, legális, vásárolt.)
2012. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha kell majd szólok de most nem kell azért kösz
2012. júl. 24. 14:14
 6/7 anonim válasza:
11:36 nekem kéne a kód léci írd le PŰ-be
2012. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán sokat töltögetsz oda egy vírusirtó kevés pusztán egy vírusirtóval tűzfallal villám gyorsan fog összeomlani a rendszered.Írok neked olyan eszközöket amivel a programok rendszerben végzett változtatását viselkedését figyelni kontrollálni tudod.Ez Wndows XP álá van de ezekhez már kicsit több tudás szükséges.


Sandboxie:Ez a program arra való valamit letöltesz utána a program fölé jobb klikk run sandboxed és a C meghajtó Sandbox mappájában elkülönítve látod mi hova települne belepiszkálna e valamibe.


Total uninstall:Ez a program arra való hogy mielőtt telepítesz valamit ez csinál az egész rendszerről egy pillanatfelvételt és miután telepítetted rajta keresztül minden változtatást látsz a rendszeren és probléma esetén teljesen visszaállítja a telepítés előtti állapotot.A lényeg a telepítőt monitorozod vele és utána külön futtatás közben is monitorozod a program files ban azt az indító exéjét ami indítja a programot.


Security Task manager:Az összes futó folyamatot köztük a rejtetteket is kimutatja.


Zemana antilogger:ez figyelmeztet ha egy program keylogger tevékenységet hajt végre


Sygate personal firewall professional:Ezzel minden forgalmat nyomon lehet követni és mindent tud amit csak egy tűzfalnak tudni kell.


Eset antivírus 4:Én nem használom az 5-ös verziót mert ez tudja amit egy vírusírtónak tudnia kell és nincs telerakva fölösleges hülyeségekkel.


Próbáld ki őket itt le tudod őket tölteni googlbe írd be piratebay ott keress rá hogy sygate és klikk alatta az mx5-kevin re én töltöttem fel őket teljes verzió mindegyik és garantáltan vírusmentesek sok sikert hozzájuk!

2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!