Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lenne képes egy robot...

Hogyan lenne képes egy robot regisztrálni a Facebookra vagy hozzászólást írni egy blogba?

Figyelt kérdés

Tudjátok, arra gondolok, hogy gyakran szóellenőrzést csináltatnak velünk(bizonyítsd be, hogy nem vagy robot!)

Miféle robot és hogyan képes erre?


2012. júl. 26. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt a robotot úgy hívják, hogy kínai vagy indiai kulimunkás.

Ott ül a gépe előtt és sorozatban captcha küdokat fejt meg óránként 2 dollárért, amit aztán a spamgépek felhasználnak a regisztrációkhoz.

2012. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Például: [link]
2012. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például én. A napokban a szokásosnál egy kicsit többet használtam a Google keresőjét és behozott egy oldalt miszerint szabályt sértettem és adjam meg a captha kódot, fejtsem meg a képeket. Oké mondom 1x,de hogy állandóan ezzel nyaggat ez felháborító mert csak a dolgom csináltam amire a kereső való. Valószínűleg mutatok majd táblát, egy új hide IP-t ideiglenesen ezeknek a barmoknak.
2017. szept. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!