Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam egy beszélő programot...

Találtam egy beszélő programot szerintetek melyik robotnál inteligensebb?

Figyelt kérdés

Szerintem néha még a cleverbotnál is inteligensebb .

Chatbot.5mp.eu



2012. júl. 6. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Na jó, ezt inkább felejtsük el...


A weboldal nevetséges, a leírásból az jön le, hogy aki ezt "készítette" nem sokat ért a mesterséges intelligenciához.


A cleverbot-ot programozók fejlesztik, akik tényleg értenek hozzá és ezzel foglalkoznak.

Nem egy (gyerek?) dobja össze otthon...


Ez inkább egy vicc, mint ténylegesen használható darab.

(Na meg a fene tudja mit csinál a program a háttérben még az ember gépén... Nem nevezném ezt az oldalt túl megbízható forrásnak már csak biztonsági szempontból sem.)

2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem úgy tűnik , hogy inteligens válaszokat ad . Ha a cleverbot-nál nem is de a robotpark.hu - oldalon lévő robotokat simán lepipálja
2012. júl. 6. 15:48
 3/10 A kérdező kommentje:
Honnan veszed , hogy nem ért hozzá
2012. júl. 8. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, nevetséges az oldal, a "technikai" részletek SEHOL nincsenek, a leírásban is a filmről JÓVAL több szó esik, mint a programról magáról.



Erősen kétlem, hogy egy Turing teszten átmenne ez a cucc, sőt, pár kérdés után kibukna valószínűleg.


Az egész együtt annyira mérhetetlenül gagyinak hat, hogy az valami hihetetlen.

2012. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 Mit akarsz egy egyszerü hobbiprogramozótól

2 Még egy gép se ment átt a turing teszten

3 Olvasd el a kérdést

2012. júl. 9. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem
2012. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2012. júl. 17. 17:28
 8/10 anonim válasza:
artemisz.eu android chat bot és virtuális asszisztens
2014. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

K ÉLETBE, DE GÁZ VAGY KÉRDEZŐ!!


Komolyan egy ilyen kókler "programját" próbálod népszerűsíteni csicska módra! Ennek még adatbázisa sincs. A készítő is írja, hogy ezt még "gyerekként" írta.


Ha ismét ilyen hülye és CSICSKALELKŰ kérdést írsz ki...... megeshet, feljelentelek. >(

2014. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Baxod egy kérdés miatt ? Mert neked az szemet szúr ?Látszik hogy nincs jobb dolgod . Kinek árt a kérdés ? Kiben kelt tévképzetet ? Ki monta ,hogy nem gyerek írta , ÉS ? .5mp.eu - ból már láttam hogy ez valami home projekt és pont ilyet kerestem . Ettől még ez a program faxa és tetszik .
2014. nov. 7. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!