Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet vírust törölni a...

Hogy lehet vírust törölni a Panda Cloud Antivirusról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a karanténból akarod törölni őket.

Automatikusan 7 nap múlva törlődnek. Ez az alap beállítás. Egyébként a "kuka" ikon alatt találod a karantént.

2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a kuka üres, és ott van hogy vírusok és mögötte 4-et ír.

De azzal mit kell csinálni?

2012. júl. 26. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor: Megkeresed a "speciális beállítások" -at, ott figyelmeztetések és jelzések, alul van, hogy törlés. Megnyomod, és kész. Bezárod. Ha legközelebb megnyitod, akkor már jó lesz.
2012. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokat segitenél ha egy képet tudnál csinálniazzal segitenél nem tudom hogy hányas panda cloud verzió vagy a panda cloud szokot olyant csinálni hogy megtalálja a vírust de nem tudja kiirtani: [link] az a narancs sárga szöveg a jobb oldalon rá kell katintai és meg keresni a virusokat és neked kitörölni igy nézz ki: [link] gondolom erre érteted enm tudom hogy hányas verziot használsz a ha 2.0át akkor az a oszlop diagram csak nem tudtam találni róla képet:D vagy van még egy ötletem tegyél fel egy kémprogram eltávloitot: [link]


[link]


ha ezzekkel se sikerűl:akkor szed le a pandát tölsd le egy 30 napos kasperkyt,csinálj vele egy full ellenörzést irtsad ki azokat a vírusokat ! ha karaténba teszi figyelj arra hogy ottis töröld ki majd töröld ki a kasperkyt és tegyed vissza a pandtád

2012. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült törölni :)
2012. júl. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!