Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az új Panda...

Mi a véleményetek az új Panda Cloud 2. 0 antivirusról?

Figyelt kérdés
Jól véd? Használható? Tesztelte már valaki?

2012. júl. 19. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó.Igaz tűzfal része csak pro verzióban érhető el,de ez nem akadály :) Előző verzió is már jó volt részemről is.. :)

Fórumokba is régóta dicsérik.

2012. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben felraktam én is, és igen jó eredményeket produkált. Azt hiszem ez marad fent egy ideig.
2012. júl. 20. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:
nem rossz vírusirtó,adatbázis frissités nem kell,nem terheli a gépet,a védelme olyan 70 százalák körül van (yputube teszteken)
2012. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam sokkal jobban teljesített. A malware domain list -ről 30 tesztet csináltam, és 30-at fogott. Ha nem is a letöltéskor, akkor a megnyitáskor. (Természetesen sandbox-ban) Szóval én csak jót tudok mondani róla. Köszönöm a választ mindenkinek.
2012. júl. 23. 10:09
 5/5 anonim válasza:
Egy jó vírusirtó,de a Kingsoft Antivirus 2012,ami hasonló elven működik,sokkal többet tud ingyen.Csak nem magyar nyelvű.
2012. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!