Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van ez ellen valami megoldás?...

Dawe96 kérdése:

Van ez ellen valami megoldás? Valaki segítsen legyen szíves!

Figyelt kérdés

Böngésztem az interneten, online akartam TV-t nézni,mert külföldön vagyok. Egyszercsak jelzett a NOD, hogy bekaptam egy vírust. Vírus típusa, vagy neve, vagy nem tudom minek hívják: JS.TrojanDownloader.iFrame.NKI


karanténba helyezte, de akkor is működésben van.

Utánaolvastam, hogy mit is csinál pontosan. Regisztrálós oldalon, mint pl. a facebook, vagy valamelyik levelező, generál úgymond egy átverést, miszerint valaki belelépett más országból.

Idegesítő, próbáltam már trojanremover-rel, de azzal sem lett jó,meg sem találta. A másik dolog, hogy letölteni sem enged. A telefonommal kellett leszednem a trojanremover-t is.

Van ez ellen valami hatásos megoldás, vagy már csak az újratelepítés segíthet?


Válaszokat köszönöm!



2012. aug. 1. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
egy egyszerű javascript ami átirányít, nincs ezzel semmi, ez működésképtelen ha nem engedted be akkor meg főleg. a tempet meg a böngésző előzmény fájljait töröld és full scan így márt nem hiszem hogy jelezhet.
2012. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy még használhatod a csökkentett módot az irtáshoz. Ilyenkor csak a létfontosságú elemek töltődnek be és nem hiszem, hogy ez az izé ennyire befészkelte volna magát.
2012. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!