Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem kapom meg a biztonsági...

Bubalany kérdése:

Nem kapom meg a biztonsági belépési kódot a facebookhoz, mert elveszett a telefonom. Valakinek valami ötlete, hogy e nélkül, hogyan tudnék belépni?

Figyelt kérdés
A facbookon beállítottam, hogy kérjen biztonsági kódot, ha idegen gépről történik a belépés. Megadtam a telefonszámomat ahová elküldték ha máshonnan léptem be, mint a saját gép. De sajnos elvesztettem a telefonomat, és a gépemet is újra telepítették. Így a kódot nem kapom meg, és belépni sem tudok, mert idegen gépnek veszi a sajátomat. Írtam üzenetet a fb-nak, mert ezt a lehetőséget felajánlja a rendszer. Ennek már két hete. Semmi válasz. Valakinek valami ötlete?
2012. aug. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ötlet nincs. Ha ők nem segítenek, akkor csinálsz egy másik profilt...
2012. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rá kéne kattintanod a "nem kapom emg az üzenet" re , vaghy ilyesmi... vannak megfelelő opciók.
2012. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!