Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Comodo tűzfal használatakor...

Comodo tűzfal használatakor hol lehet beállítani a biztonságos internetezést?

Figyelt kérdés

futtattam tesztet a pcflank.com-on

és ezt írta hogy nem biztonságos a webböngészés:


Browser privacy check


The test checked if your web browser reveals any private information while you visit Web sites. Usually such information is: the last site visited, your locale and who your Internet Service Provider is.



Attention! Your browser is not private. Privacy is 50%

While visiting web sites your browser sends information about previous sites you have visited.


Recommendation:

Install a personal firewall program. If you already have a firewall, adjust it to block this information.


Hol tudom beállítani hogy biztonságos legyen?

Köszi előre is!


2012. aug. 15. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
erről a tezströl nem is hallotam probáld meg itt: [link] menj azelsőre és csinál egy hosszú tesztet,azért nem irtem le neked a honap cimét mert ki irja az ip cimet
2012. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még biztonsagasábba lehet tenni a comod tűzfalat de akkor többet kérdez te megmondom hogy nyist meg a comodot/tűzfal/tűzfal viselkedés beállitásai és ott be tudod állitani
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!