Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tört Windows XP-n hogyan...

Tört Windows XP-n hogyan lehetséges a biztonságos Windows Frissítés?

Figyelt kérdés

Van egy Tört XP-m, (SP3) és szeretném frissíteni a windows update-el. 57 GB Szabad helyem van, ennyi remélem elég :D

Na most azt halottam szabályozni kell, vagyis én választom ki mit akarok telepíteni, és az eredetiség vizsgálatot azt ne telepítse. (WGA vagy mi) lépésről lépésre ezt valaki elmondaná nekem?

A számítógép adatai szerintem nem kell XD



2012. aug. 8. 14:05
 1/8 slakat ***** válasza:

Itt van egy kis olvasgatni való a témában. Ebből mindent megtudhatsz, amit csak érdemes.

[link]

2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mivel crackelted ki. PL ASSZEM (!), ha DAZ Loaderrel csináltad, vagy XPrWAT-tal, akkor simán engedélyezed őket, és az eredetiségellenőrző észre se fogja venni.
2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én még amikor telepítettem a windowst, (tegnap elött mert a win7-et nem bírta) akkor egy serial-t adtam meg, nem külön loader-el törtem fel.

Azt csak a win7-nél csináltam :D

2012. aug. 8. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mikor még xp-t használtam egyszer véletlen felraktam az eredeti windows valódi előnyt és mikor sikerült eltávolítani akkor úgy csináltam hogy csak az nem rakom fel, szóval kiválasztom ami kell aztán úgy. (Most win7-em van és nem foglalkozok a frissítésekkel... én fölöslegesnek tartom. Vírusírtót se használok...)
2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kór ha a serial jó nem kell semmit csinálni
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha jó Serial-t használok, akkor simán bekapcsolom a Windows Frissítést, ő letölti, meg asszem újra kell indítani a gépet hogy fel is települjön, és ha tényleg jó kódot használok nem fog sírni hogy kalózkodás áldozata lettem?

Meg vész esetben és újra rakom a gépet elvégre most 2 óra hosszát rászánok én :D

2012. aug. 8. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nem fog sírni csak akkor ha más is használja ugyanazt a serialt
2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Internet Explorer, Windows Update. Egyedi. Betölti a frissitések listáját, a WGA-t ne engedd (ez az eredetiség ellenőrző), a többi mehet.

Ha nem ezt teszed, az "Ön szoftverhamisitás áldozata lett" szöveg után sok minden el fog tűnni. Vagyis letiltják. Ezt levenni WGA Remowe-val lehet, de kockázatos (összeomolhat a rendszer).

2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!