Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7-re megbízható vírusírtót...

PusziAzArcodra kérdése:

Win7-re megbízható vírusírtót tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok :)!. Olyant szeretnék,ami viszonylag jól kezelhető, lehetőleg ingyenes, vagy esetleg torrentes oldalakon fönt van ingyen . Nem kell nekem annyira komplikált, 14 éves vagyok és lány. Szóval így sok közöm ezekhez nincs, de azért mégis szeretnék egy megbízható vírusírtót. Jelenleg Nod32esem van. (Antivirus 4) Ennél jobbat tudnátok ajánlani?

2012. aug. 15. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy elégedve vele, akkor ne cseréld le, ez a rövid válasz. Nekem elég sok közöm van ezekhez :)
2012. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Kaspersky antivirus. Leszeded a trial verziót ,ezután google:kaspersky antivirus password és kész
2012. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem paswordot hanem serialt ajartam :)
2012. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Akartam *x)
2012. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Kaspersky az tényleg jó vírusirtó, de macera új kulcsokat találni hozzá, hamar a tiltólistára kerülnek. ;)
2012. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolom nem akarod hackelni a NASA-t ?

Úgyhogy én is azt javaslom, maradj nyugodtan a Nod-nál.

Nem olyan rossz az, hidd el.

2012. aug. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Géptől függ, nekem az avast eddig nem okozott csalódást, mennyi mindent megfogott már..
2012. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az avast az jó.Meg még a Microsoft Securty Essentialst tudom ajánlani.
2012. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 patrik vajk ***** válasza:
Ez egy teljesen ingyenes örök virusírtó teljes verzió magyar: úgy hívják: microsoft securiti essenciale ird a google-ba ő majd kijavítja helyes re nagyon megéri
2012. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azt olvastam,hogy a nod mar reg nem a legjobb, ezert szeretnek valtani :) es koszonom. ment mindenkinek a zoldkez:)
2012. aug. 16. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!