Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win7-re megbízható vírusírtót...

PusziAzArcodra kérdése:

Win7-re megbízható vírusírtót tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok :)!. Olyant szeretnék,ami viszonylag jól kezelhető, lehetőleg ingyenes, vagy esetleg torrentes oldalakon fönt van ingyen . Nem kell nekem annyira komplikált, 14 éves vagyok és lány. Szóval így sok közöm ezekhez nincs, de azért mégis szeretnék egy megbízható vírusírtót. Jelenleg Nod32esem van. (Antivirus 4) Ennél jobbat tudnátok ajánlani?

2012. aug. 15. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky 2012 30 napos reg kulcsokkal azokat nem tudják tiltani csak a serialt
2012. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én ezt ajánlom neked: [link]


ingyenes, könnyen kezelhető,cloud alapú ezért nem kell adatbázis frissítés,alacsony gépigény

2012. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

és még ezt ajánlom: [link]


a védelme erős,a tűzfala az egyik legjobb,rendelkezik defense+al ami felruházza gépünket viselkedés alapú védelemmel, a vírusirtó része is jó,sok beállítási lehetőséggel rendelkezik

2012. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 pianoboy ***** válasza:
Én is a Kaspersky-t tudom ajánlani 30 napos Aktivátorral. Serial-okkal ne bajlódj, azokat folyton letiltják.
2012. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!