Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gépemmel? Nem...

Mi lehet a gépemmel? Nem tudok vele, mit kezdeni.

Figyelt kérdés
Ezt írja ki, de egy kukkot se értek belőle: WARNING! Youur´re in danger. Your computer is infected with spyware. Hosszú, nem tudom bemásolni az egészet, a háttérben jelenik ez meg. Futtatom a vírusirtót.Ha több infóra van szükség, bemásolom. Segítsetek :S köszönöm előre is
2009. júl. 22. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy jó kis vírus...

Nem az,amire figyelmeztet,hanem maga,ami figyelmeztet.Nehogy megadj neki bankszámlaszámot,vagy valami hasonlót.


Vírusirtód ha már beengedte,nem biztos,hogy elbír vele,ha egyáltalán megtalálja.

2009. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetekben teszek egy-két kósza lépést a vírusirtás felé,aztán már veszem is elő a windows cd-t.Hamarabb megvagyok,és van egy vadi új oprendszerem.Persze semmit sem tartok egy partíción a windowssal.
2009. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Töltsd le a www.biztonsagportal.hu-ról: jobb felső sarokban van, ingyenes: Ad-Aware. Telepitsd és futtasd le. Csak angolul tud. Meg fogja találni a kémprogit.
2009. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem tudja leírtani, beteszi karanténba. Ott már tud kárt okozni.
2009. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, ott már NEM tud kárt okozni.
2009. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy metalálja.Én egyszer egy teljes napot töltöttem vírusirtással,próbálkoztam vagy hat nyolc irtóval.Ahelyett,hogy újratelepítettem volna három-négy óra alatt.De abban már benne vannak a progik,beállítások is.
2009. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudok mit csinálni, mire vegigfutna a vírusirtó a gép újraindul:S
2009. júl. 22. 23:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Csökkentett mód hálózat nélkül és kézzel kell törölni minden fájlt ami a mai napon felment a gépedre!
2009. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ESET nod32est futtatok, vagy az nem hatásos?
2009. júl. 22. 23:45
 10/13 anonim ***** válasza:
NOD32 vagy ESS? Nem mindegy, a sima NOD32 nem jó kémprogram írtásra. Az csak és kizárólag vírusirtó. Eset Smart Security vírus és kémprogram irtó, tűzfal egyben.
2009. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!