Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Chess.hu sakksulija tényleg...

Chess.hu sakksulija tényleg lehet fertőzött? Most akartuk betölteni, és azzal riogat a vírusirtóm, hogy "bejelentett támadó weboldal"!

Figyelt kérdés

Ez most komoly, vagy merjek belépni? :o


Köszi előre is!


2012. aug. 19. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak hülye a vírusirtód. Nem fertőzött.
2012. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a vírusirtója rossz.


A Firefox ad riasztást, ha erre az oldalra lépne az ember. Én legalábbis kipróbáltam, mielőtt válaszoltam volna.


Egyébként a választ nem tudom, ha vannak megfelelő biztonsági szoftvereid, és figyelsz, mire kattintasz és mit adsz meg, akkor kicsi az esélye a bajnak.

2012. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre más oldalakon kerestünk megoldást... Pár nap múlva visszanézek, hátha csinálnak vele valamit...
2012. aug. 19. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nálam a Firefox nem ad rá riasztást.
2012. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Chess-Press Sakk-Központ, a Google Chrome WOT kiegészítője szerint Warning! Piros körrel jelöli és letiltotta.

A Chess.hu oldalt sárgával jelöli.

Feltörték, az a gond.

2012. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!