Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Újratettem a windows 7-emet...

Újratettem a windows 7-emet és a régi winfossal csinált mappák tartalmát nem tudom használni. Rendszergazaként sem. Mit kell csinálnom, hogy működjön?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán ha te lennél a tulajdonosa...


chown [KAPCSOLÓ]… [TULAJDONOS] [:[CSOPORT] FÁJL…

vagy: chown [KAPCSOLÓ]… --reference=REFERENCIAFÁJL FÁJL…

Megváltoztatja mindegyik FÁJL tulajdonosát és/vagy csoportját a TULAJDONOSRA

és/vagy a CSOPORTRA.



Na de hogy windowson ez így van -e..... Valószínűleg nincs =)

2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
Milyen üzenetet kapsz?
2012. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karesz6969 ***** válasza:

Nagyjából azt kéne csinálnod amit 1-es írt, vagyis sajáthasználatuvá kell tenned a mappákat.


Jobb egér...tulajdonságok...biztonság fül..szerkesztés...teljes hozzáférés bepipa!

2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira se tartod a Widowst, hogy normálisan leírd a nevét, akkor inkább használj Linuxot.
2012. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Karesz6969 ***** válasza:
Utolsó...nem ez volt a kérdés:-))
2012. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már rányomtam a teljes hozzáférésre de ha indítani akarok egy zenét onnan akkor "programfuttatási hiba(5)" ez jön be.

Filmekkel is így van. Előbb át kell másolnom egy másik partícióra és csak utána tudom használni a dolgokat. Elég idegesítő mert 750GB cucc van rajta....

2012. aug. 26. 15:11
 7/7 Karesz6969 ***** válasza:
Ahol a 750GB-os cuccod van azt le kell menteni valahová és újra formattálni ezt a lemezfelületet mert valószínű, hogy megsérülhetett a partíciós tábla, ezért nem tudod ott megnyitni a dolgaid.
2012. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!