Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtatok ezekről a dolgokról?...

Tudtatok ezekről a dolgokról? Nekem is rémesen lelassult a laptopom.

Figyelt kérdés
Ma találtam a neten: [link]
2009. júl. 30. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről én is halottam.Én ehhez egy külön programot szedtem le...ami letörölte az összes ilyen felseleges fájlomat.
2009. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ügyi vagy,csak így tovább. :)

(Eszembe jutott a régi Ludas Matyi című vicclap szlogenje:"Nincsenek régi viccek,csak öreg emberek vannak.Egy újszülöttnek minden vicc új.")

2009. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó a humorod, de nekem csak fél éve van netem és laptopom, nem vagyok guru. Sőt gurina se. Minden tippnek örülök. Mért, te a tudással együtt születtél?
2009. júl. 30. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: igazad van, szerintem a második válaszó se, mint ahogy én se, és senki nem úgy született, hogy egyből tudott mindent. :)

Nos. Nekem minden ilyesmit automatikusan elvégez a TuneUp Utilites nevű szoftver. Ez egy fantasztikus program, mely eg kattintással átnézi a gépem, és rendberakja amit rendbe kell rakni. De természetesen, lehet rengeteg más dolgot csinálni vele, és beállíthatom, hogy mit és hogyan tegyem. Az egyklikkes dolog az neked jó, mert te annyira még nem vagy benne, s addig is, amíg meg tudod mit és hogyan, elég a 1click parancsikonra kattintanod, és mindent megcsinál. Kiírja hol és mennyi a gebasz, neked csak jóvá kell hagynod a javítást. Javaslom, hogy keress rá erre a programra, linket sajnos nem adhatok, mert törölnék a hozzászólásomat.

2009. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudtam, mivel már 10 éve használok számítógépet. Trükknek nem nevezném őket, ezek nagyon alapvető dolgok. Kezdőknek persze hasznos tanácsok, de én csak jót röhögtem rajta, mert ettől még nem lesz villámgyors egy számítógép.
2009. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy egész jó kis optimalizáló(nem gyorsító)>>> [link]

...kipróbáltam...

2009. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, virus vagy ilyesmi biztos nincs, megy az Eset smart Security. Csak lassú, sok minden van rajta. Tervekhez is használom. Megpróbálom.
2009. júl. 30. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:

"a létfontosságú fájlokat még véletlenül sem engedi majd törölni a gép." ez a rész tetszik:D

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ezek nem trükkök, és még annyit hozzá hogy az ESET nem életbiztosítás arra hogy vírusmentes a géped...

2009. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegyek fel még valamit? Ezt az üzletben ajánlották, hogy ez a jó, csak nem volt olcsó. Mit tudnátok még ajánlani? Nagyon fontos munkaeszköz a laptopom.
2009. júl. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!