Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírus írtó...

Melyik a legjobb vírus írtó számítogépre?

Figyelt kérdés
Nekem most microsoft security essentials-om van,amit úgy ajánlottak,de ha pl counter strike 1.6 ra letöltök egy hacket(csak new gamebe használom)akkor törli,eddig avast volt,az nem törölte,viszont az jelentősen belassítja a számítógépemet,olyan vírus írtó kéne ami legalább megkérdezi hogy törölje e.előre is köszönöm üdv.
2012. szept. 15. 10:09
1 2
 11/20 Karesz6969 ***** válasza:

Nem vitatkozom veled utolsó...ha Te így gondolod, gondold így...de ha van hozzá időd és kedved, meggyőzheted magad egy ingyenes ugyan olyan típusú vírusirtóval és egy ugyan olyan fizetős változattal próbálgatva egy virtuális meghajtón...meg fogsz döbbenni...noha mindkettőnek friss vírusadatbázist adsz.

És nem beszéltem itt még a szolgáltatásbeli különbségekről.


Komolyan gondolod, ha ingyenessel is olyan védelmet tudnál alkotni mint a fizetőssel akkor azt valaki venné is???

2012. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Karesz6969 ***** válasza:
15:51-nek szól az előző kommentem.
2012. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

figyi össze lehet alkotni olyan védelmet mint a fizetősök,az ingyeneseknél is vannak olyan irtok amik adnak,webvédelem,viselkedés,védelem.stb stb de inkább az az állandó védelem számít vannak ingyen tűzfalak is tűzfalak is pl comodo,online armor azok se rossz tűzfalak meg van még minden kémprogi éltávolítót is lehet használni pl malware bites meg még ott van ez is Web of Trust az ingyenes cuccokkal is lehet,,ingyenes cuccokkal is lehettisztán tartani a gépet.(amennyire lehet nincs 100%os védelem,az egyik megtalál egy vírust a másik meg nem, fordítva is így működik)igaz lehet eltérés,hogy az elkapott egy vírust a másik meg nem,

"azt valaki venné is???" én csak arra akartam célozni,hogy az ingyenes cuccokkal is meg lehet védeni a gépet"valamennyire"

az mindenkinek a saját döntése,hogy mivel védi meg a gépét.. fizetős vagy ingyenes


(meg én nem az fizetős vírusirtókat akartam kritizálni,ha úgy gondoltad)

2012. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Karesz6969 ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előző kommentelővel ..." én csak arra akartam célozni,hogy az ingyenes cuccokkal is meg lehet védeni a gépet"valamennyire"... és itt a valamennyire szó jelentésén van a hangsúly:-))


Persze, tudom jól, össze lehet pattintani pár ingyenes szoftból egy valamire való védelmet tűzfallal, felhővel stb.

De én alapvetően az egy azaz 1 db. vírusirtó alkalmazást próbáltam megvilágítani az ingyenes és nem ingyenes mivoltukat vesézgetve picit:D

2012. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az első válaszában,a linknél nem találtam ilyet,hogy hogy kell kivételeket tenni,de majd letöltöm a teljes nod32-t...

ugyis vannak fönt neten kódok hozzá.

2012. szept. 15. 18:15
 16/20 anonim ***** válasza:
na látod akkor megértetünk egymást,hogy mire céloztunk,olyan értelembe hogy egy ingyenes vírusirtót nézzünk és fezötöst,úgy a fizetős a jobb az össze hasonlításba amúgy én vagyok a 15:51 vok az előző válaszomból kihagytam sory
2012. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Karesz6969 ***** válasza:

Legalább mi jól elvoltunk ha a kérdezőre csak az első válasz "ragadt" !


:DD

2012. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Legalább mi jól elvoltunk ha a kérdezőre csak az első válasz "ragadt" !


:DD "

hát igen,de mindenki más irtót választ:D

(kérdezönek,most juttot eszembe az mse-nél mért nem tetted a kivételek közé azt a prgit úgy nem törölte volna ki

2012. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már mind1,amugy ez egy segéd oldal,nem egy chat szoba,kérdeztem ti meg jól el tracspartyztatok...amugy az elsőnek köszönöm a válaszát,a többiek mennyenek zabot hegyezni...
2012. szept. 18. 17:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Sia az Eset Smart Security-t senkinek sem ajánlom beenged minden virust! Az Avast 2013 a legjobb és 1 évig érvényes :)
2013. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!