Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Trend Micro Titanium Maximum...

A Trend Micro Titanium Maximum Security-ről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még a PC driver lemezén kaptam egy demot belőle és meggyőzött, aztán letöltöttem a 2013as verziót is. Mindenféle veszélyes képfeltöltő oldalt is letílt, és kapásból 20 internet spyware-t talál, tehát netet nagyon figyeli.


De mivel kevesen használják, mindig rettegetek, hogy sok vírust nem ismer. Ezért kérdezem most a felhasználóktól.


2012. szept. 19. 21:26
 1/3 belapus ***** válasza:

Remélem lesz olyan válaszoló, aki már használta (használja), és tőle pontosabb választ is kapsz.Én csak néhány linket adok, ahol összehasonlítják a különböző vírusirtókat.


[link]

23 közül a 13.


[link]

A comparatives fülön válogathatsz.


[link]

Tests fül - Home User Products link.

2012. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz, annyit elfelejtettem odaírni, hogy keveset zabál (memória/proci) és elég "néma"
2012. szept. 19. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó. Nem eszik sokat nekem a 2012 es volt fent. Gondoltam rá, hogy a 2013 ast felrakom és letesztelem mai napi vírusokkal csak előbb haveromtól ell kell kérnem mert ő is tölti a vírusokat. Szeritem az a lényeg, hogy neked tetszen.
2012. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!