Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt senki nem veszi észre?!...

Ezt senki nem veszi észre?! Adobe cég, ébresztő!

Figyelt kérdés

Adobe Flash Player ActiveX (Internet Explorerhez 11.4.402.278) letöltés fertőzött ezzel a trójaival: Win32/InstallCore.AC

Mindez az Updatestar oldalon. Felfedezte és bevágta a karanténba ESET Smart Security5 valódi kódos.



2012. szept. 21. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
az eset nagyon érzékeny nekem a comodo is van és az nem jelzet
2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nézd meg azért a békesség kedvéért a Vírus Totalra feltöltve, hogy az mit mutat...

van úgy, hogy az ESET(is) melléfog!

ha a Kaspersky nem jelzi trójainak, nyugodtan használd...

ESET Smart Security5-ban tedd a kivételek közé!!!

2012. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Virustotal szerint is fertőzött. A másik Adobe szerverről simán (és az ESET tiltakozás nélkül) le lehetett tölteni. Vagyis az Updatestar szerverével van gond.
2012. szept. 21. 18:07
 4/10 A kérdező kommentje:

Eset Naplófájlokban így jelenik meg:

Asztalon (Document and Settings) TEMP\nwH3YVkz.exe.part

2012. szept. 21. 18:20
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez volt az utolsó javitás, most megint újat adtak ki.

[link]

2012. szept. 21. 18:23
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt van ez a trójai a 8. helyen!

[link]

2012. szept. 21. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor tudom mi a gond,rossz helyrn töltötted le,az egy vírus szinte észre se lehet venni,hogy az egy hamisistás,innen kell mindig letölteni [link] adobe.com-ról nem másik honlapokon ahol vírusok lehetnek
2012. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A www.adobe.hu-ról irányított át a fertőzött Updatestarra. Azért ezt észre kellene vennie az Adobe weboldallal foglalkozó informatikusoknak és megnézni a szerver beállításait. Amikor a www.adobe.com.-ról próbáltam letölteni az IE-hez az Adobe Flash Player ActiveX-et, már nem történt átirányítás.
2012. szept. 22. 14:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Be volt állatva a Vezérlőpultban az Adobe Flash Player automatikus letöltése. Két napig blokkolta emiatt a netet, az Eset tűzfala, de ez csak utólag derült ki. A letöltés--trójai-átirányítás ügy után letiltottam, majd akkor cserélem, ha én akarom. Ugyanezt megtettem Java-val is.
2012. szept. 22. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
hallotam már erröl valamit,hogy ilyen prgramoknál vírusok is kerülhetnek a gépre,de nem tuomd az okát nézz krül a googlebe
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!