Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekapcsoljam az autómatikus...

Bekapcsoljam az autómatikus frissítéseket vagy ne a windows xp én? (buherált xp éről van szó)

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor csak eredeti windowson érdemes bekapcsolni?
2012. okt. 4. 18:32
 12/14 SargaRigo válasza:
Én még azon se kapcsolom be. Idegesítő, amikor mennék el itthonról, a zikszpé meg azt veri a képembe, hogy ne kapcsoljam ki, mert ő most telepít. Anyját telepítse. Sokszor szállt már el emiatt is. Ráadásul egyre csak hízik a nyomoronc. Szerintem egy friss telepítésről (amire fel vannak pakolva a gyakran használt programjaid (vga driver, vírusgyilok, cd író, mp3 lejátszó, stb), ghost-tal vagy valami hasonlóval csinálj egy biztonsági mentést, és pár perc alatt garantáltan rendben van a rendszered, akármi történik vele. Persze ez feltételezi, hogy külön partíción tartod a dokumentumaidat, és külön a rendszert. Utóbbin csak és kizárólag a rendszert.
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam C-n van a rendszer, D-n az összes saját cucc. Amikor teleszemetelte magát a Windows és semmi sem használt, csak a C-t kellett újratelepiteni. Van Rendszergazda és van saját fiók, hacsak nincs valami dolgom a Rendszergazdai fiókban, általában a netre a saját fiókról megyek fel. Ez is egyfajta védelem.
2012. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9/13 vagyok, szevasztok! SargaRigónak szerintem tökéletesen igaza van a rendszer elhelyezését illetően: én addig mentem (a leirt katasztrófa után), hogy szereztem 500-ért egy 6 gigás winchit, ezen lakik -csakis és kizárólagosan -a Windows, a többi szana szét szórva. Azóta tökéletesen szalad minden, mindenféle "automatikus anyámtyúkja" nélkül!
2012. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!