Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook: Ha a fiókbeállítás...

Facebook: Ha a fiókbeállítás alatt a Biztonság fülre megyek miért vannak aktív bejelentkezési helyszínek, olyan helyekről ahol az adott időben nem is jártam de még a környéken sem?

Figyelt kérdés
Jelen esetben 100 km-es távolságokról beszélek. Budapest, Szeged, Győr, Sopron, Kaposvár meg még kisebb nagyobb települések, írja azt is hogy milyen op.rendszerről történik a bejelentkezés. A helyzet az, hogy ezek még a szomszédos megyéim sem, illetve a megyét se hagytam el, nem hogy ezekben a városokban jártam volna, vagy bejelentkeztem volna. Ilyen új op.rendszerről meg főleg. Mindig egy helyre jelentkezek csak be, de mégis változik a helyszín össze vissza. Letiltani nem tudom, mert ha kettőnél több helyszín van mindig csak az utolsót tudom tiltani. Valaki tud erre ész szerű magyarázatot? Elméletileg ha valaki máshol akar bejelentkezni a fiókomba meg kell adni a jelszón kívül mást is hogy tudjon az adott gépről és ha valaki ezzel próbálkozik arról emailt kapok.

2012. okt. 5. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azok csak tippelt helyek, az IP cím alapján.

Mobilnetet ha használtál, akkor ez tök természetes, illetve a legtöbb szolgáltatónál ez szintén az, hogy így változik.

2012. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Akkor ezek szerint aggodalomra semmi gond normális ez. Ha mondjuk opera minit ír, akkor tudom hogy a telefonom az. De a többit nem szoktam tudni. Mobilnetet egy éve használtam pár hónapig, azóta mindig csak egy gépről, egy helyről jelentkezek be.
2012. okt. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!