Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem müködik az AVG...

Tamy kérdése:

Miért nem müködik az AVG virusírtó rendesen? Be van pipálva az állandó védelem, mégis azt írja ki hogy nem aktiv. Pár napja csinálja ezt!

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ingyeneset használod? Ha nem, a fizetőst kifizetted?


Frissíteni tudja magát?



Ezt felismeri:

[link]

?

2011. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, a vírusirtó tesztfájl, nem kell tőle félni.
2011. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ingyenes az AVG! Már egy jó ideje használom és semmi gond nem volt vele. Ma ahogy bekapcsoltam a gépet láttam a jelzést hogy valami nem jó.A frissítést is nekem kellet elindítani, eddig ezt is csinálta magától.Azóta avval nincs baj, csak az állandó védelemmel.Pedig ahogy írtam be van pipálva. Nem értem mi lehet a gond?
2011. júl. 16. 13:54
 4/10 A kérdező kommentje:
A tesztfájl-ra nem reagál semmit.
2011. júl. 16. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Letöltötted a tesztfájlt és az AVG hagyta?

Talán próbáld meg futtatni is (DOS ablak fog felvillanni).

Ha azt is hagyja, akkor gáz van.


Futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot!

Vagy az ESET Online Scanner-t Internet Explorer alól, mert akkor semmit se kel hozzá letölteni.

2011. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem már az oldalt ami a teszt fáj van azt nem engedi meg nyitni ESET nod32 van fent
2011. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam az avast! dob fel rá riasztást. De ez a dolguk... Az AVG mondjuk nem blokkolná, mert nincs web-védelme, viszont ha a fájl letöltődött, rá kéne ugrania.
2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azonnal törölni kellene ezt az "AVG tesztfájlt", mert az ESET azonnal feldobta a Vörös riasztást és naplózta, mivel hozzá akart férni a C:/Program Files\Mozilla Firefox.exe-hez. Vagyis visszaverte a támadást.
2011. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ESET Smart Securitynek van webvédelme, úgy látszik, nagyon jól működik (nemrég hosszabbítottam).
2011. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azonnal törölni kellene ezt az "AVG tesztfájlt", mert az ESET azonnal feldobta a Vörös riasztást és naplózta, mivel hozzá akart férni a C:/Program Files\Mozilla Firefox.exe-hez. Vagyis visszaverte a támadást."



Fordítva: a Firefox akart hozzáférni a fájlhoz.


Ez egy olyan fájl, ami majdnem minden vírusirtó adatbázisában szerepel, hogy le lehessen vele tesztelni, hogy a vírusirtónk állandó védelme működik-e.

A legnagyobb veszélye a fájlnak, hogyha fenn marad a gépen, a vírusirtók észreveszik később is. :D

2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!