Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a szamitogep...

Törpilla92 kérdése:

Elfelejtettem a szamitogep bekapcsolasanal szukseges jelszot. Van valami program vagy megoldas arra, hogy feltorjem a sajat gepemet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Hiren's Boot CD-n van egy program (most hirtelen nem tudom fejből, ha haza érek megnézem) amivel meg tudod oldani a problémát.

A CD-ről kellene indítani a gépedet. A rajta lévő programmal pedig meg tudod oldani, hogy a következő indításkor ne kérjen jelszót bejelentkezéskor a Windows.

2012. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2012. okt. 12. 08:29
 3/11 anonim ***** válasza:

ha Rendszergazda jelszavad volt

[link]


ebben a fiókban, ha már beléptél, minden felhasználó jelszavához hozzáférsz, illetve megváltoztathatod, új jelszót állíthatsz be.


Vezérlőpult

2012. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kavington!
2012. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FloSite válasza:

Windows 7 nél és xp nél is egyaránt alkalmazható a következő! Kell indítan egy parancssort, 7nél a telepítő lemezről bootolva válaszd a javítást, ne a telepítést és ha kijelöltet a rendszert, kidob egy menüt, ott a parancssort. xp nél a legelső hozzászólás egyszerűbb, azon egyébként van parancssor is. Szóval ha elindult a parancssor írd a következőt: C:\windows\system32\cmd.exe C:\windows\system32\sethc.exe , ekkor megkérdezi, hogy biztos? erre igen a válasz

Újraindulsz és a bejelentkező képernyőnél a bal shiftet 5x lenyomod egymás után, majd a parancssorba beírod: (win7): net user "felhasználónév" új jelszó

(xp):

net user "felhasználónév" * (enter)

új jelszó (enter)

még egyszer (enter)

Kb ennyi. :)

2012. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Kavington, hanem Cavinton. Szóval neked is ajánlott :)
2012. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szedem honnan tudjam, hogy írják?
2012. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a segitseget!
2012. okt. 12. 09:34
 9/11 anonim ***** válasza:

megoldódott?

ha nem, ezt is kpróbálhatod

[link]


kiírod bootolható formátumba, CD/DVD/ vagy pendrive-ra és erről indítod a gépet.


OS: Windows 7/Vista/XP/2008/2003/2000

Honlap: www.passwordunlocker.com

2012. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, sikerult megoldani a problemat, halas vagyok a sok segitsegert! Szep estet!
2012. okt. 14. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!