Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Memóriakártya jelszót kér....

Fallow kérdése:

Memóriakártya jelszót kér. Érdekes eset?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok helyen utána néztem már, de sajnos még nem sikerült megoldani a problémát.

Van egy 32GB-os microSD kártyám, amit Samsung Monte készülékben használtam tökéletesen. El szerettem volna adni. Egy Samsung S2 készülékbe került, ami nem ismerte fel. Ezek után vissza tettem a montéba, ami szintén nem ismerte fel. Végül beletettem egy Nokia C2-be, ami felismerte, de megjelent a kis lakat. Jelszót kér a kártya...


Sok helyen írják, hogy formázzam számítógépről. Nem észleli a gép amikor csatlakoztatom a kártyát.

Írták azt is, hogy a hálózati beállításoknál engedélyezzem rejtett mappákat, majd a systemből küldej át valami MMC... fájt a gépre, azt nyissam meg note paddal és ott lesz a jelszó. A montéba és a C2-be se találok olyan funkciót, hogy mutassa a rejtett fájlokat.


Valami ötlet??



#microSD #memóriakártya #memóriakártya jelszót kér
2012. okt. 18. 08:27
 1/3 Karesz6969 ***** válasza:

Próbáld meg diszkeditorral szektorszinten felülírni (kinullázni), amitől eltűnik róla minden, vagyis a fájlrendszer is ezáltal a jelszó-kérés is.


Ide nézz be azért ha bizonytalan vagy:


[link]

2012. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem ismeri fel a memóriakártyát ez se :\
2012. dec. 17. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
amibe volt először az sd, azzal a készülékel írtál egy jelszót az sd-nek. arra,ha emlékszel akk tedd az sd-t abba a készülékbe vissza amivel jelszót adtál. ha beletetted töröld a jelszót, és kész!
2012. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!