Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tud ajánlani egy jó biztons...

Ki tud ajánlani egy jó biztonsági mentési módszert?

Figyelt kérdés

Biztonsági mentések lehetőségei, feature-i érdekelnek.

Feladat:

Külső merevlemezre kell menteni, szeretném a verzió kezelést is elvégeztetni(pl.: megváltozott word doksi utolsó 30 napi verzióit tárolja), ha be lehetne állítani egy szűrőt, hogy mely tipusokat mentse, na az lenne az igazi.

Rendszeres, azonnali biztonsági mentés készítése, hogy az esetleges törlések után vissza tudjam állítani a fájlt.


A dropbox pont ezeket tudja, de nem mindenre elég a 2giga valamint nincs mindig net, így még a 100Gb se old meg mindent.


Nem feltétlenül ingyenes érdekel, bár az lenne a legjobb.



2012. okt. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
google drive
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előbbi nem ingyenes, ez viszont az (én a SyncBackPro-t használom): [link]
2012. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy csinálhatod ezt is nekem van egy email pont ere a dologra [link]
2012. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A google drive-val az a baj, hogy mint írtam nincs mindig net, tehát valami felhő nélküli dolog kell. A google drive-nál a dropbox a verziókövetés miatt mindenképp jobb, mert csak a google doksikban menti a verziókat, tehát nativ ms office doksikban nem.
2012. okt. 19. 00:47
 6/6 A kérdező kommentje:

A gmailes megoldás, egyrészt nem működik a kétlépcsős hitelesítéssel, másrészt a biztonsági mentés lényege, a visszaállítás nagyon nehézkes.


De ne hagyjátok abba, szeretem a lehetőségeket és köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. okt. 19. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!