Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltam egy nagy hülyeséget...

Csináltam egy nagy hülyeséget szerintetek mi lesz belőle?

Figyelt kérdés
A tápegységem nagyon poros volt szétszedtem nem volt semmim amivel porolni tudtam volna ezért én hülye kimostam teljesen vízzel szárítgattam mindenhol sokat ,de hiába ,mert amikor bekötöttem és bekapcsoltam egy kicsit sistergett benne valami , valahol víz van benne ezért kikapcsoltam eljátszottam ezt megint bekapcsoltam ,de sistergett ,fogtam kihúztam szétszedtem rákötöttem egy egy másik gépre ott már nem sistergett ,de magától forgott a ventilátor ,amikor bekapcsoltam a gépbe a lámpa ki-be villogott az alaplapon be se tudtam kapcsolni gondolom rövidzárlatos lett ezek után ,ha megszárad egyáltalán mekkora az esély ,hogy működni fog még a tápegység? Kérlek komolyan most ne viccelődjetek ,mert érdekelne.
2012. okt. 20. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs sok
2012. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezekután ha még volt víz a rendszerbe és úgykapcsoltad be akkor elég nagy az esély rá hogy alapból kivághatod a kukába az egészet úgy ahogy van. Lehet hogy működött de valószínűnek tartom hogy a ventilátor motorjába még lehetett valamennyi víz és amikor forgott akkor ráköphette a tbbi alkatrészre ami valószínűleg kisült és lehet a másik géped azért villogott mert emiatt kaphatott egy jó kis áramlökést. Ha mázlid van akkor nem szállt el semmi a tápon kívül.

Ezeket tilos vízzel mosni, ha nincs mivel kiporolni akkor szabadtéren ecsettel gondolom csak van otthon fellazítod a port majd kifújod vagy kirázod, lehet nem lesz az eredmény 100% os de jobb lesz mint volt. Ezt fogadd el tanulópénznek és javaslom vegyél új tápot 6 ezerért már kapni használhatót.

2012. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elektronikus tárgyakat tilos megmosni!

nem hiszem mint ha megjavulna ujjat kell venned sajnos:( és következőre elég ha letörlöd pl egy por törlő kendővel;)

2012. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó akkor vicc nélkül. Te szívsz valamit , hogy ilyet csinálsz. Elektromos berendezés, meg a víz, húúúhh.
2012. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Vagy kamu a kérdés vagy azonnal muszájdzsekit kell rád adni, és egy megfelelően őrzött épületben elkülöníteni téged a külvilágtól.
2012. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fuhhh... öcsém... durva. mennyit gondolkoztál azon hogy kimosod?
2012. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lúzerkám, a géped zárlatos lett, várd meg, amig kiszárad. Aztán irány a szervíz.
2012. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!