Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusok kialakulása és...

A vírusok kialakulása és védelem ellenük?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat szörföltem a neten, de sehol sem találtam érthető leírást az első vírusok kialakulásáról és, hogy ezeket kik és mik csinálják? Tehát szeretnék egy összefoglalót kérni valakitől a vírusok születéséről, és kérdésem lenne még az ügyben is, hogy ajánlatos e többféle online scannerrel leelenőrizni a gépemet? Pl ESET online scanner, F-secure, Avast, Vipre stb. Minden bizonnyal több vírust találnának, mintha egy antivírussal szórakoztatom a gépemet. Ez a taktika káros lehet a gépemre? Előre is köszi a válaszokat!


ui.: Ha valaki tud, mondjon már online scannereket amik megbízhatók és nem ártalmasak. Köszi!


2012. okt. 28. 19:51
 1/3 SimkoL ***** válasza:
2012. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne használnod vírusirtót,meg egy tűzfalat.A vírusok nagyon terjednek a neten.Bár biztos lesz itt valaki aki azt irja hogy okos netezés,igaz van de nem árt akkor is felteni egy vírusirtót
2012. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fent van az F secure, olyat szerinted mondtam, hogy nincs vírusírtóm, én arra lennék kíváncsi, hogy az online scannerek segítségével biztonságosabbá tehetném-e a rendszerem és nem-e árt ez a rendszernek?
2012. okt. 29. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!