Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon jó virusírtót keresek,...

Francoskulcs kérdése:

Nagyon jó virusírtót keresek, és ne fogja a gépet! Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Malwarebytes Anti-Malware!

Ez szerintetek jó anti virus?


2012. nov. 6. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó,de nem állandó védelemre.Illetve fizetős verziója jó,de mellé egy másik "rendes" vírusirtót rakj fel.Ezt a malwarebytes amúgy elég ha hetente vagy két hetente,vagy ahogy jónak látja az ember lefuttatja.

Géped konfigurációját leírnád tudjuk mennyire gyenge vagy erősebb netán,akkor lehetne mondani is valamit mégis melyik irtó mehetne rá!

2012. nov. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én panda cloudot ajánlom alacsony gépigény nekem 20mb ot zabált [link] és ingyenes a malware bitest le futhatod 2hetene ahogy gondolod
2012. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Karesz6969 ***** válasza:
VIPRE!
2012. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Soha ne legyen 2 vírusirtó egyszerre a gépen! Legyen egy tűzfal mondjuk egy COMODO szerintem nagyon jó, meg legyen egy avast vagy valami, de mondjuk egy nod és egy avast ne legyen rakta egyszerre soha!
2012. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ha valakinek van még ötlete leirhatja szivesen fogadom :)

2012. dec. 17. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!