Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom eltávolítani a...

Hogy tudom eltávolítani a Privitize VPN nevű programot?

Figyelt kérdés
A programok telepítése és törlésnél már kiszedtem és a hozzá tartozó fájlokat (browser, toolbar...) és nem találom a gépemen egyáltalán, viszont mikor megnyitom a Google Chrome-ot akkor a Privitize VPN böngészőt adja be még mindig. Próbáltam már a Chrome Beállításainál kitörölni mindent és alapértelmezett böngészővé tenni a Chrome-ot, meg próbálkoztam olyan megoldásokkal amiket googleztem, de egyik se bizonyult sikeresnek. Tudnátok segíteni?

2012. nov. 16. 19:22
 1/6 Valor ***** válasza:
Keress valam tisztítóprogramot, vagy töröld le a Chrome-ot, ahogy van. (Egyébként nézd meg, hogy a Chrome parancsikonja tényleg a chrome-ra irányul-e). Nézd meg, hogy amikor fut a VPN böngésző, akkor mi a futó exe neve és helye, és azt töröld ki manuálisan.
2012. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig az összeset kipróbáltam, kivéve a tisztítóprogramot, mivel kerestem már abból is párat, de egyik se bizonyult biztonságosnak, vagy csak egy letöltés volt telepakolt, értéktelen fájlokkal amik szemetelik a gépem. Nem tudnál egy linket küldeni, hogy melyik tisztítót használhatnám?
2012. nov. 16. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
XP-ben tudok megoldást. Startmenű/Minden program/Keresés (Windows kutya). Ide beírod: Privitize VPN. Amikor kilistázta, onnan azonnal törölni lehet.
2012. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt választ írnátok légyszíves értelmezzétek amit írtam. A programot teljes mértékben kitöröltem a gépből, nem találom meg sehol se, még a keresőben sem. Viszont még mindig ezt adja ki mikor a Google Chrome-t megnyitom.
2012. nov. 19. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Három vonal alatt, Beállítások, itt Keresés. Keresőmotor kezelése, illetve ha Kezdőoldal volt, akkor Induláskor.
2012. nov. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet utolsó, megoldódott a probléma :) az Induláskor helyére volt beírva, de most hála istennek kiszedtem.
2012. nov. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!