Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kérdés: Hogyan lehet eltávolít...

Kérdés: Hogyan lehet eltávolítani gépemről a PCSpeedUp programot?

Figyelt kérdés
Figyelmetlenség eredményeként a gépemre került a PCSpeedUp nevű program. Természetesen nem vettem meg a fizetős változatot. Azóta lelassult a gépem. Sajnos a Vezérlőpulton keresztül elérhető programok telepítése és letörlése listán bár szerepel, de mérete nincs kiírva és sajnos hiába nyomom meg az eltávolítás gombot, nem törlődik le. A Program Files könyvtárban sem szerepel. A cég honlapja szerint pedig letörölhető. A megadott módon nálam nem törlődik!

#nem-kivánt-program-törlése
2012. szept. 25. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

tölsd le ezt keresed meg azt a programot és amiután végzet kattins a hatékonyellenörzés gombra az megkeresi a maradványait és anyit kell még tened,hogy kijelölöd az összeset amit talál és a törlés gombra kell katinstanod,de ahogy igy kürl néztem a netwen a wot jelzet pár oldalt pirosan,meg egy páranazt írjak,hogy az vírus,de nem biztos,nem lehet,hogy attól lett lasabb a géped,meg ha az egy vírid nézd át a gépedet: [link]

ja és ovakdoj ilyen programoktól,ha akarsz egy olyant ami tényleg valamnyire segit akkor tess: [link]

remélem tudtam segiteni

2012. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!