Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges kiütni ezt a jelszót?

Lehetséges kiütni ezt a jelszót?

Figyelt kérdés

Múltkor leszedett valami frissítést a gép, másnap bekapcsolnám és egy kis ablak várt engem azzal hogy : Windows xp indítási jelszó... Ezt kéne valahogy eltüntetni.

Csökkentett módban ugyan úgy előjön, Hiren's boot cd-vel is próbáltam de ott csak a felhasználók jelszavát tudnám megváltoztatni(vagy csak én nem találom) itt egy kép a kis ablakról(nem az enyém mivel nem tudtam felrakni a gépre a képet) : [link]


2012. nov. 17. 14:23
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
A felhasználók kezelésénél a vezérlőpultban tudod beállítani, hogy a fiók jelszóval védett legyen-e vagy sem.
2012. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig jó csak az az egy probléma van amit elfejeltettem írni hogy nem tudok belépni se, mivel én semmit nem adtam meg semmit egy másik vinyórol vagyok. át lehet valahogy írni így?
2012. nov. 17. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül, nem egy előretelepített Windows van/volt a gépeden? Mert ha igen akkor menj vissza a boltba ahol vetted és ott megmondják a jelszót! Elvileg meg kellett volna mondaniuk amikor a gépet elhoztad vagy a papírok között le van írva valahol...
2012. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt alapból semmi rajta meg nem is eredeti, de már megoldottam egy újra telepítéssel. azért köszi a tippet :)
2012. nov. 21. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!