Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegyuk fel: Anyukám beírja a...

Tegyuk fel: Anyukám beírja a jelszot a win7-es 64 bites gépembe. Bent vagyok a gépben, hogyan tudjam meg a jelszót, hogy legkozelebb már önálloan is betudjam irni?

Figyelt kérdés
Kérlek vegyetek komolyan FONTOS!

2012. nov. 28. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hajrá, bíztassátok csak egy 10 évest illegális cuccokra! Majd széjjelszedi anyukáék gépét is, csak mert az menő...
2012. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Marczi ***** válasza:

Kedves kérdező. Komolyan vettünk, és meg is kaptad az egyik lehetséges választ. Viszont a többiek arra akartak kilyukadni, hogy amit kérsz/kérdezel legalább morálisan megkérdőjelezhető.

Szóval ha már ilyet csinálsz, legalább szégyeld magad egy kicsit...

Vagy gondolkodj, és úgy tedd fel a kérdést, hogy elfelejtettem/elírtam a rendszergazda jelszót a gépen, mit lehet csinálni újratelepítésen kívül. A megoldás lehet ugyanaz, de mennyivel szebben hangzik, minthogy a saját szülődet akarod átverni.

2012. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Morálisan megkérdpjelezhető. De az is, hogy tanítsunk-e egy gyereket hazudni?

"mennyivel szebben hangzik, minthogy a saját szülődet akarod átverni" - az a lényeg, hogy át akarja verni. Melyik gyerek nem, időnként? Mondjon igazat, az hangzik szebben - nekem legalábbis.

2012. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a morális kérdések nem a mi felelősségünk.


Itt találsz pár lehetséges módot:

[link]

2012. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!