Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ismerősömnek feltörték a...

Ismerősömnek feltörték a facebookját, azt hiszi, hogy én voltam. Hogyan tudnám bizonyítani, hogy nem?

Figyelt kérdés
Egy jóbarátomról van szó, és gyanúba keveredtem. mondtam neki, ha nem bízik bennem, tegyen feljelentést, de ő nem akar. Én viszont nem akarom azt, hogy kétségek legyenek ezzel kapcsolatban. Én nem tudok a rendőrségtől kérni egy "igazolást" hogy ip cím alapján visszanézték, és nem léptem be egyszer sem a facebookjába?

2012. nov. 30. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, amikor eléritek a 11 éves kórt ki fogjátok ezt nőni. A rendőrségen nem fognak ilyennel vacakolni. Ha hivatalos akarsz lenni, akkor 1. ártatlanság vélelme vonatkozik rád is, 2. a vádnak kell bizonyítani a tettet és nem a vádlottnak bizonyítani, hogy nem ő volt.
2012. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vazeratti

Nehogy azt hidd, hogy kinövik. Jó pár 15-16 éves ismerősöm is azt hiszik, hogy bárki 2 perc alatt feltöri az acc-jukat és azért vannak fura kiírások, stb... Arra nem gondolnak, hogy nem kellene minden szírsz@rra rákattintani... :D

2012. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmi dedózásról nincs szó, 23 éves vagyok. csak úgy érzem, itt a becsületem forog kockán.
2012. nov. 30. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy szvr fészbuk fiók határozza meg a becsületedet! Ugyan már!
2012. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*sz@r
2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Karesz6969 ***** válasza:

"Nehogy már egy szvr fészbuk fiók határozza meg a becsületedet! Ugyan már!"


Egyetértek..de én azért csak megkérdezném a haverod, hogy ugyan mondja már el miből gondolja, hogy te olyan felkészültséggel rendelkezel, hogy ezt kivitelezd.

2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abból gondolja, hogy régen volt olyan, hogy belépett a telefonomról, és most csatlakoztam vele netre, és az ő egyik üzenetét adta be értesítésben, amiben pont rólam volt szó. én meg ezt elmondtam neki, és mondta, hogy ennek elég kicsi az esélye, meg azt hiszi, hogy kamuzok, és direkt az ő fészébe léptem be.
2012. nov. 30. 14:45
 8/8 Karesz6969 ***** válasza:
Mond el neki, hogy a face komoly titkosítással rendelkezik, nézzen utána nyugodtan...nem a face fiókját "törték" fel, hanem a mindenhol lépten-nyomon megadott - vélhetően ugyan azt - jelszavát eltároló valamelyik gagyi honlapról szedték a belépését amihez neked semmi közöd.
2012. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!