Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facbook jelszó megszerzése,...

Facbook jelszó megszerzése, miért?

Figyelt kérdés

Olvasom itt, micsoda morális felháborodást váltanak ki a jelszó megszerzésére vonatkozó kérdések.

Néhol egyenesen gennyes dolognak minősítik az ilyen irányú érdeklődést.

Igen, a törvényi vonatkozással tisztában vagyok. És a morálissal is egyetértek, amennyiben szivatásról, gyerekes kíváncsiságról vagy visszaélésről van szó.

De! Ennél gennyesebb dolog évekig hazudni valakinek és átverni mindenhol. 2x futottam bele, hogy az én drága, hűséges párom (2 db), mit művel a hátam mögött. Az gennyesebb dolog volt, elhiheted (FB-hoz nem volt köze). Most itt vagyok a harmadikkal, aki az előző tapasztalataim alapján lehet, hogy ugyanazt teszi. Bocs, ha

1) jól sejtem, mi van, akkor nem szeretnék még éveket rá pazarolni és végül a pszichiátrián kikötni

2) ha tévedek nem rontanám el a kapcsolatunkat felesleges gyanakvással

3) ezen őrlődni hónapokig, mert abból megint bajok lesznek.

Aki ezt nem érti, az még soha nem akart leugrani sehonnan azért, mert a legnagyobb szerelme más(okk)al is megosztotta azt, amit nem lett volna szabad.

Szóval hajrá, erkölcsőszök. Megjegyezném még, az én jelszavaimat akár itt is kiírhatom, bárki belenézhet a dolgaimba vagy lehallgathat, életemben nem tettem olyat, amivel mást megaláztam vagy bántottam.

Aki pedig segíteni szeretne az megtalál.


(Arról már nem is beszélve, hogy az APEH viszont belenézhet. Az nem erkölcstelen?)


Kíváncsi vagyok a véleményekre!



2012. nov. 30. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Ha kipanaszkodtad magad, akkor menj ki levegőzni kicsit inkább.
2012. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt hiszi, hogy egy feltett kérdéssel idegenek tudnak olyanban segíteni, amiben nem lehet, az nem normális ember.

Tudom, hogy nem érthet mindenki mindenhez, de több száz ilyen kérdés van, ezt a kérdés kiírásánál is mutatja, ott szépen le írja mindenki, hogy nem megoldható.


Kitalálni, jelszó emlékeztetővel megfejteni, kilesni, keyloggerrel megszerezni lehet, de feltörni 1 tudatlan ember soha sem fogja.


APEH nem nézhet bele.


Aki gyanakszik a barátnőjére/barátjára, hogy megcsalja, az már régen rossz kapcsolat.


Legtöbb ilyen kérdés rosszindulatból készül, esetleg egy tizenéves gyerek unatkozik.


Menj aludni.

2012. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy komplett öreg. Ha nem bízol a barátnődben akkor minek jársz vele? Vagy ezzel akarod megindokolni mért mászol bele mások privát szférájába amikor belenézel a profiljába? Egyébként meg szét vagy zuhanva teljesen, marhaságokat írsz.
2012. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!